“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Для отримання виплат потрібно буде пройти спеціальну перевірку
Біженці, які вимушено виїхали за кордон, можуть зберегти пенсійні виплати. Для цього потрібно пройти перевірочний процес, який можна здійснити в два способи. Зробити це можна в “Дії”, або в консульстві.
Про це повідомили в Мінреінтеграції. Чимало українців зараз перебувають за кордоном і мають статус біженців. Проте, якщо Україна вже призначала їм пенсійні виплати, то їх можна отримувати й в іншій країні. Для цього необхідно пройти процес ідентифікації особи.
Окремо варто зазначити, що подібні способи будуть актуальні, якщо Верховна Рада ухвалить законопроєкт про внесення змін до деяких законів України щодо пропорційного обчислення страхового стажу особам. Згідно з ним, громадяни, які знаходяться за кордоном зі статусом біженців, отримують виплати на рахунки в українських банках. Задля цього щороку до 31 грудня потрібно проходити ідентифікацію. Зробити це можна:
Відповідним установам може знадобитися додаткова інформація про отримувача виплат. Також за відсутності внесених даних потрібно буде вказати, на який рахунок здійснювати виплати. Це може бути тільки рахунок в українському банку.
Українці можуть отримати одноразову грошову допомогу в 6 600 гривень. Отримати таку виплату можуть наступні категорії населення:
При цьому, йдеться тільки про жителів Києва, Харкова, Сум, Миколаєва, Херсону, Луганська, Донецька, Житомира, Запоріжжя, Чернігова.
Нагадаємо: коли треба подавати документи, щоб не втратити пенсію.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.