У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Довгоочікуваний міждержавний діалог відбудеться 18-19 червня
Ентоні Блінкен, державний секретар США відвідає Китай з дводенним візитом. У Піднебесній він перебуватиме з 18 по 19 червня. Візит спрямований на продовження діалогу між Вашингтоном та Пекіном на міністерському рівні.
Про це повідомив у середу, 14 червня, речник міністерства закордонних справ Китаю Ван Веньбінь, передає агенція Сінхуа. За його словами, візит став можливим завдяки попереднім домовленостям між Китаєм і Сполученими Штатами. Інших деталей не повідомляють. Востаннє відвідини високопосадовців цих країн на подібному рівні відбувалися ще до пандемії — 5 років тому.
“Очікувана поїздка головного дипломата США стане значним кроком у складних відносинах між двома країнами, які зазнали величезної напруги. Представники США підкреслили необхідність регулярних каналів зв’язку, щоб запобігти переходу «конкурентних» відносин у конфлікт, і вони наполягали на готовності США до ширшої взаємодії на рівні кабінету міністрів”, — коментує CNN.
В контакті зацікавлені обидві сторони, адже очікується, що він дасть можливість знизити напругу і сприятиме пошуку точок дотику для співпраці між країнами. Пекін та Вашингтон перебувають на найгіршому рівні дипломатичних відносин за останні кілька десятиліть. Дві супердержави мають полярні позиції щодо низки питань, починаючи від підтримки російської агресії та суверенітету Тайваню до кібершпигунства та територіальних суперечок у Південно-Китайському морі
Візит Блінкена, який запланували ще взимку 2022 року, відкладали кілька разів через конфліктні ситуації між КНР і США. Зокрема у лютому через інцидент з китайською повітряною кулею-шпигуном американська сторона скасувала поїздку. Пізніше сторони не могли домовитися через візит президентки Тайваню Цай Інвень до США. У червні теж трапився інцидент, який загрожував скасуванням візиту: виявилося, що Китай таємно домовився з Кубою, аби розташувати на острові обладнання для прослуховування США.
Раніше ми розповідали про те, що Блінкен критикував заяви прем’єра Угорщини Віктора Орбана "зупинити контрнаступ ЗСУ". Інформатор також розповідав, що держсекретар США назвав російську армію другою по силі, але тільки в Україні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.