Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Усі служби Києва готові до потенційно можливих надзвичайних ситуацій
Станом на середу, 26 квітня, аварійних підтоплень по Києву не зафіксовано. Рівень води у річці Дніпро біля моста "Метро" становить 9 300 сантиметрів. За останню добу вода піднялася ще на 6 сантиметрів.
Про це повідомив начальник Київської міської військової адміністрації Сергій Попко. У столиці підтоплені заплавні території: острови у парку "Муромець", "Гідропарк", Труханів острів, Галерна затока, Корчувате, приватні ділянки у районі Осокорків.
"Станом на 26 квітня рівень води річці Дніпро у Києві біля моста "Метро" становить 9 300 сантиметрів. Що на 6 сантиметрів більше вчорашнього показника. Після тижневого спаду рівня води, два дні поспіль фіксується зростання. Аварійних підтоплень по місту Києву не зафіксовано. Рівень небезпеки гідрологічних явищ – І (жовтий). При цьому утримується затоплення заплави шаром близько 35 сантиметрів. Промислові об’єкти і житлові масиви міста поза загрозою підтоплення", — сказав Попко.
За його словами, цьогорічне водопілля продовжують уважно моніторити. Усі служби міста готові до потенційно можливих надзвичайних ситуацій.
За інформацією Укргідрометцентру 26 квітня на річці Дніпро в Києві, Вишгородському, Броварському та Бориспільському районах Київської області утримуватиметься затоплення заплавних територій та часткове затоплення низьких прирічкових територій (І рівень небезпеки – жовтий). Нещодавно генеральний директор "Укргідроенерго" Ігор Сирота повідомив, що "Укргідроенерго" готується не лише до проходження паводка, а й до осінньо-зимового періоду 2023 року. У березні частка гідроенергії в виробництві електроенергії – попри окупацію Каховського водосховища – становила 10%, а у квітні шляхом паводка, який почався з 1 лютого, – складає 20-30%. Це триватиме до середини червня максимум.
Раніше ми писали, що в Україні очікується підвищення рівня води на річках. Крім того, жителів Києва попередили про другу хвилю масштабної повені.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.