"Шанс того, що Україна отримає свою ядерну зброю назад, – десь між мізерним і нульовим. Будьмо чесними, ми знаємо, що цього не станеться"
«Насильство щодо військовослужбовців - неприпустиме. Розраховуємо на повне і всебічне розслідування цих злочинів. Винні мають понести заслужене покарання»
"Україна відкинута на 100 років назад, їхня енергетична система знищується. А скільки українців покинули країну і тепер живуть в інших державах? Вони можуть ніколи не повернутися"
"Якщо буде справедлива угода, якщо президент Трамп, я в це вірю, зможе гарантувати нам цю сильну та незворотну безпеку" для України, то ми рухатимемося на дипломатичному шляху. Я розумію, що без Росії неможливо дипломатично закінчити цю війну"
Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
«Мамине серце» — про прагнення до світу, де панують мир і щастя, де діти можуть рости безпечно і в любові. Ольга зазначає, що зйомки кліпу стали для неї не лише творчим, а й фізичним випробуванням, адже вона вже була на останніх тижнях вагітності синочком.
Надсилати повідомлення в чат-бот можна, починаючи відсьогодні
Можна нескінченно дивитися на три речі: як евакуатор забирає машину за неправильне паркування, як водіїв штрафують за перевищення швидкості, і як на капоті поліцейської машини рахують "товар" закладників, який не дійшов до адресата. Якщо в перших двох випадках механізм фіксації порушень як би працює, то останніх доводиться буквально ловити на гарячому. Саме тому у Департаменті патрульної поліції вирішили опрацювати цей момент.
Так виник чат-бот DrugHunters. Це офіційний канал від ДПП, який створили для того, щоб прискорити процес виявлення та реагування на такі випадки, - повідомляє Інформатор. Повідомити про закладника чи закладку може абсолютно кожен. Все за умов анонімності.
Знайти канал DrugHunters можна в месенджері Telegram за тегом: @drughunters_ukraine_bot. Він працює починаючи відсьогодні – 9 листопада.
Достатньо запустити чат-бот, вибрати своє місто та відправити геолокацію, де безпосередньо знаходиться сам порушник. Якщо є можливість, можна зробити фото/відео і також прикріпити до повідомлення. Так у співробітників поліції, окрім самого факту, буде ще й певна доказова база. Крім того, за наявності фото інспекторові буде легше знайти місце, де знаходиться закладник.
Повідомлення про правопорушення «впаде» найближчому екіпажу патрульної поліції. Надалі правопорушник або отримає адміністративний протокол щодо КУпАП, або статтю щодо КК. Все залежить від грамування речовин, які є при ньому. Як зазначив заступник начальника ДПП Олексій Білошицький, чат-бот деякий час працював у двох містах України у пілотному режимі та довів свою ефективність.
Раніше ми писали про те, що в Україні вже тестують примарний патруль — докладніше про те, хто такі «Фантоми» і кого вони штрафуватимуть, ми писали тут .
Докладніше про машини ми писали тут. Оскільки навколо них розійшлося багато чуток, тут ми дали повне роз'яснення з цього питання.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .