Головна
Україна
Події
13:07, 9 Листопада
Информатор UA

Интро

Можна нескінченно дивитися на три речі: як евакуатор забирає машину за неправильне паркування, як водіїв штрафують за перевищення швидкості, і як на капоті поліцейської машини рахують "товар" закладників, який не дійшов до адресата. Якщо в перших двох випадках механізм фіксації порушень як би працює, то останніх доводиться буквально ловити на гарячому. Саме тому у Департаменті патрульної поліції вирішили опрацювати цей момент. Так виник чат-бот DrugHunters. Це офіційний канал від ДПП, який створили для того, щоб прискорити процес виявлення та реагування на такі випадки, - повідомляє  Інформатор. Повідомити про закладника чи закладку може абсолютно кожен. Все за умов анонімності. Знайти канал DrugHunters можна в месенджері Telegram за тегом: @drughunters_ukraine_bot. Він працює починаючи  відсьогодні  – 9 листопада.   Достатньо запустити чат-бот, вибрати своє місто та відправити геолокацію, де безпосередньо знаходиться сам порушник. Якщо є можливість, можна зробити фото/відео і також прикріпити до повідомлення. Так у співробітників поліції, окрім самого факту, буде ще й певна доказова база. Крім того, за наявності фото інспекторові буде легше знайти місце, де знаходиться закладник. Повідомлення про правопорушення «впаде» найближчому екіпажу патрульної поліції. Надалі правопорушник або отримає адміністративний протокол щодо КУпАП, або статтю щодо КК. Все залежить від грамування речовин, які є при ньому. Як зазначив заступник начальника ДПП Олексій Білошицький, чат-бот деякий час працював у двох містах України у пілотному режимі та довів свою ефективність.   Раніше ми писали про те, що в Україні вже тестують примарний патруль — докладніше про те, хто такі «Фантоми» і кого вони штрафуватимуть, ми писали тут .  Докладніше про машини ми писали тут. Оскільки навколо них розійшлося багато чуток, тут ми дали повне роз'яснення з цього питання. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .    

Патрульна поліція України запустила Telegram-бот для упіймання «закладників»: що це і як він працює

Читать на русском

Надсилати повідомлення в чат-бот можна, починаючи відсьогодні

Читать на русском
Патрульна поліція України запустила Telegram-бот для упіймання «закладників»: що це і як він працює

Надсилати повідомлення в чат-бот можна, починаючи відсьогодні

Можна нескінченно дивитися на три речі: як евакуатор забирає машину за неправильне паркування, як водіїв штрафують за перевищення швидкості, і як на капоті поліцейської машини рахують "товар" закладників, який не дійшов до адресата. Якщо в перших двох випадках механізм фіксації порушень як би працює, то останніх доводиться буквально ловити на гарячому. Саме тому у Департаменті патрульної поліції вирішили опрацювати цей момент.

Так виник чат-бот DrugHunters. Це офіційний канал від ДПП, який створили для того, щоб прискорити процес виявлення та реагування на такі випадки, - повідомляє  Інформатор. Повідомити про закладника чи закладку може абсолютно кожен. Все за умов анонімності.

Знайти канал DrugHunters можна в месенджері Telegram за тегом: @drughunters_ukraine_bot. Він працює починаючи  відсьогодні  – 9 листопада.  

Достатньо запустити чат-бот, вибрати своє місто та відправити геолокацію, де безпосередньо знаходиться сам порушник. Якщо є можливість, можна зробити фото/відео і також прикріпити до повідомлення. Так у співробітників поліції, окрім самого факту, буде ще й певна доказова база. Крім того, за наявності фото інспекторові буде легше знайти місце, де знаходиться закладник.

Повідомлення про правопорушення «впаде» найближчому екіпажу патрульної поліції. Надалі правопорушник або отримає адміністративний протокол щодо КУпАП, або статтю щодо КК. Все залежить від грамування речовин, які є при ньому. Як зазначив заступник начальника ДПП Олексій Білошицький, чат-бот деякий час працював у двох містах України у пілотному режимі та довів свою ефективність.

 

Раніше ми писали про те, що в Україні вже тестують примарний патруль — докладніше про те, хто такі «Фантоми» і кого вони штрафуватимуть, ми писали тут

Докладніше про машини ми писали тут. Оскільки навколо них розійшлося багато чуток, тут ми дали повне роз'яснення з цього питання.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.