Партизани зафіксували у порту Новоросійська кораблі, з яких рф обстрілює Україну: подробиці

Це ті самі кораблі, які брали участь в атаці 7 лютого

Російські кораблі
Наразі водні судна перебувають на місці дислокації

Партизани з руху "Атеш" виявили російські кораблі, з яких ворог обстрілює Україну ракетами. Зокрема, ці самі судна брали участь в атаці 7 лютого. Наразі кораблі перебувають у місці дислокації в Новоросійську (рф).

Про це йдеться в повідомленні "Атеш", опублікованому на їхньому Telegram-каналі. Зафіксувати вдалося декілька корветів.

"Атеш" пише, що агенти їхнього року повідомили про дислокацію кількох ракетних суден у порту Новоросійська. Зокрема, зафіксований малий ракетний корвет проєкту 22800 "Каракурт", а також малий ракетний корабель проєкту 21631 "Буян-М".

Місце дислокації кораблів
Місце дислокації кораблів

Представники руху стверджують, що саме з цих судів було запущено ракети "Калібр" під час обстрілу України, який мав місце в середу 7 лютого.

"Буян"
"Буян"
"Каракурт"
"Каракурт"

"Кораблі перебувають у складі 41-ї бригади ракетних катерів ЧФ рф. Вони були перекинуті з Севастополя до Новоросійська після успішних ударів Сил оборони України. Однак вони продовжують задіятися у злочинних нападах на мирні міста", - пишуть в каналі АТЕШ. 

Ракетна атака 7 лютого: що відомо

Нагадаємо, що вчора, в середу 7 лютого, мала місце чергова терористична атака росіян на Україну. Цього разу вона була комбінована: використовувалися як ракети, так і дрони-камікадзе.

Під ударом опинилися Київ, де вже відомо про 4 загиблих і десятки поранених, Київська область, Харків, Миколаїв, де загинула одна людина, Новомосковськ Дніпропетровської області, Дрогобич на Львівщині та інші населені пункти. 

Загалом Росія випустила по Україні аж 64 ракети і дрони. Сили протиповітряної оборони збили 44 цілі - 26 крилатих ракет Х-101/Х-555/Х-55, три крилаті ракети "Калібр" та 15 "Шахедів". Журналісти вже підрахували, що ця атака коштувала агресорові не менше 420 мільйонів доларів

Нагадаємо також, що на київській Троєщині триває будівництво верхової гілки з'їзду з Подільсько-Воскресенського мосту. Як саме проєктувальники продумали проїзд транспорту, і від яких варіантів вирішили відмовитися - розкриває інфраструктурний оглядач Павло Авдокушин.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube