Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Після обговорення парламент Туреччини вирішив відкласти схвалення вступу Швеції в НАТО
В Туреччині парламент вирішив відкласти питання схвалення протоколу про вступ Швеції до НАТО. Причиною назвали "відсутність ясності щодо питання". Рішення ухвалив парламентський Комітет із закордонних справ на засіданні сьогодні, 16 листопада.
Про це повідомляє турецьке видання Anadolu. За їх даними, з відповідною заявою виступив заступник міністра закордонних справ Туреччини Буряк Акчапар.
За його словами, вступ Швеції в НАТО "зробить євроатлантичний регіон безпечнішим" і "сприятиме нашим двостороннім відносинам". Він вказав, що спостерігає "позитивні зміни" у сприйнятті у Швеції "легітимних занепокоєнь" Туреччини у сфері безпеки, передусім пов’язаних із протидією курдським організаціям.
Заступник міністра закордонних справ також наголосив, що Швеція має представити Туреччині "дорожню карту, яка містить їхні обов’язки й кроки, які вони мають вжити" для протидії тероризму.
"Після обговорень комітет за пропозицією депутатів владної Партії справедливості та розвитку вирішив відкласти схвалення вступу Швеції в НАТО через відсутність ясності щодо питання, яке обговорюється, та недостатньої зрілості переговорів", - йдеться у матеріалі.
Нагадаємо, що 23 жовтня президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган вніс на розгляд до парламенту своєї країни протокол про вступ Швеції до НАТО. Ратифікує заявку турецький парламент.
До цього очікувалось, що Швеція може приєднатись до саміту у Вільнюсі, що відбувся 11-12 липня, як повноправний член НАТО. Однак тоді президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган натякнув, що Швеція має зробити більше, щоб приєднатися до Альянсу на саміті у Вільнюсі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.