Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Швеція ще не виконала всі обіцяні умови, тому Туреччина, як член Альянсу, не може ратифікувати заявку країни на вступ до НАТО
Міністр оборони Туреччини Яшар Гюлер нагадав Швеції про умови вступу до НАТО та закликав дотримуватися їх. Зокрема, країна має виконувати свої зобов'язання, щоб стати членом Альянсу, як раніше це успішно зробила Фінляндія. Йдеться про умови, зафіксовані в тристоронньому меморандумі.
"На наших двосторонніх зустрічах ми заявили нашим союзникам, що Швеція може стати членом НАТО, як і Фінляндія, якщо виконає свої зобов'язання, зафіксовані в тристоронньому меморандумі", - заявив турецький міністр, передає Hürriyet Daily News.
До слова, Швеція та Фінляндія подали заявки на вступ до альянсу після повномасштабного вторгнення рф в Україну минулого року. Фінляндія вже стала членом НАТО - Туреччина ратифікувала заявку останньою після того, як держава виконала пункти тристоронньої угоди, підписаної в червні минулого року в Мадриді, яка зобов'язує скандинавські країни активізувати боротьбу з терористичною організацією РПК.
Туреччина визнала певний прогрес, досягнутий Швецією, проте залишається обережною та вважає, що необхідні й інші виконання вимог для членства в НАТО. Турецький уряд висловив бажання, щоб Швеція продемонструвала більшу відданість цілям та принципам НАТО.
Для більшості членів НАТО бажаним результатом є участь Швеції в майбутньому саміті у Вільнюсі, що запланований на 11-12 липня, як повноправного члена. Однак президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган у своїй заяві 14 червня натякнув, що Швеція має зробити більше, щоб приєднатися до Альянсу на саміті у Вільнюсі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.