«Я сказав Путіну: "Якщо ти увійдеш в Україну, я розбомблю до біса Москву. Кажу тобі - у мене не буде вибору". А він такий: "Не вірю тобі". А я йому: "Ще як". Він знову: "Не вірю". Але правда в тому, що він повірив мені... ну, на 10%»
Пісня в стилі поп, в стилі Wellboy, про простого виходця з села, який зіштовхується з невзаємним коханням. Трек вийшов легким і водночас драматичним через свій текст. Хотілося зробити так, щоб під цей трек люди покачували головою, танцювали і ставилися до життя простіше. Адже нас таких багато - вихідців з села.
Королівство може стати першою країною Південно-Східної Азії де унормують одностатеві відносини, але зміни мають схвалити ще Сенат, Конституційний суд і король
У середу, 27 березня, Палата представників Таїланду прийняла законопроєкт про одностатеві шлюби. Королівство може стати першою державою в Південно-Східній Азії, яка піде на такий крок. Процедура передбачає, що надалі законопроєкт має схвалити Сенат, Конституційний суд, і, нарешті, він має бути затверджений королем.
Як повідомляє агенція Asia Nikkei, «за» проголосували 393 депутатів, 3 були «проти» і 1 утримався. Законопроєкт став компромісом між правлячою партією Pheu Thai, опозицією та громадськими організаціями.
«Це основні права людини. Люди повинні мати свободу бути ким вони хочуть бути, як вони хочуть одягатися», — сказав прем’єр-міністра Сретти Тавісіна.
Законопроєкт змінює в цивільному законодавстві основні поняття на гендерно-нейтральні: «чоловік» і «дружина», на «подружжя», а «чоловік» і «жінка» на «особа». Владна партія наполягла на тому, аби мусульманські та християнські священнослужителі мали право відмовити одностатевим парам в укладанні шлюбів. Громадяни повинні будуть звернутися до цивільної влади, щоб оформити свої стосунки.
Для відкритого й толерантного, але консервативного суспільства Таїланду, де багато буддистів, законодавство про одностатеві шлюби — прийнятний крок. Неприпустимими й вартими осуду вважаються невпорядковані сексуальні стосунки.
Після того, як Греція легалізувала одностатеві шлюби, станом на 2024 рік кількість країн, у яких визнаються такі відносини сягнула 36. У них проживає 17 % населення планети. Перший закон, який забезпечує рівність одностатевих шлюбів прийняли в Нідерландах у 2000 році.
В Україні в березні 2023 року до Верховної Ради подали законопроєкт про цивільне партнерство для одностатевих пар. Він досі на стадії доопрацювання. Згідно з опитуваннями, 56 % українців підтримують впровадження одностатевих зареєстрованих партнерств
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.