На рахунку українських паралімпійців 1 золота, 5 срібних і 2 бронзові медалі.

Єлизавета Мерешко завоювала перше «золото» збірної України. За результатами першого дня збірна України посідає 5-е місце у загальнокомандному заліку.

Інформатор підводить підсумки змагань 25 серпня.

Паралімпійські ігри в Токіо: українські спортсмени в перший день змагань вибороли 8 медалей 1

У середу, 28 серпня, на Паралімпійських іграх в Токіо розіграли 24 комплекти медалей. Не залишилися без нагород і українські спортсмени.

Українська плавчиня Єлизавета Мерешко в класі S6 (плавці з фізичними порушеннями середнього рівня) на дистанції 50 метрів вільним стилем з результатом 33,11 секунди стала чемпіонкою Паралімпіади-2020.У цьому ж запливі Анна Гонтар з результатом 33,4 секунди виборола бронзову медаль.

Антон Коль в класі S1 (спортсмени з вродженою вадою опорно-рухового апарату) на дистанції 100 метрів на спині фінішував другим, поступившись чемпіону Іяду Шалабі (Ізраїль) лише 25 сотих секунди.

На дистанції 50 метрів вільним стилем у класі S10 Максим Кріпак виборов "срібло", показавши результат 23,33 секунди. Ще одну срібну медаль приніс збірній України Олексій Вірченко. Виступаючий в класі S13 українець програв лише світовому рекордсменові Ігореві Бокию з Білорусі.

Ну а першу медаль для паралімпійської збірної України принесла фехтувальниця Євгенія Бреус. У півфіналі українська шаблістка програла представниці Грузії Ніно Тібілашвілі 12:15. У поєдинку за третє місце Бреус з рахунком 15:10 перемогла Єву Андреа Гаймасі з Угорщини.

Артем Манько у змаганнях з фехтування на інвалідних візках серед шаблістів (клас А) у півфіналі зустрівся з ще одним українцем Андрієм Демчуком і виграв 15:11. У фіналі Манько поступився китайцеві Лі Хао 12:15. Демчук в поєдинку за "бронзу" програв також представнику Китаю Тянь Цзяньцюаню.

Олена Федота у фінальному поєдинку в класі В поступилася китайській спортсменці Шумей Тан і стала срібною призеркою Паралімпійських ігор.

Раніше Інформатор повідомляв про події в  матчах кваліфікації Ліги чемпіонів, а також про результати п'ятого туру УПЛ.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписати на канал у Viber можна тут