Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
За фактом недбальства справу скеровують до суду
У Херсонській області судитимуть одного із керівників медслужби військової частини. Він допустив незаконні грошові виплати одному із військовослужбовців, який перебував на лікуванні. Керівник медчастини скерував бійця до лікарні, утім не проконтролював ні дату його виписки, ні дату повернення на службу. Увесь час, який військовослужбовець провів у лікарні, він продовжував отримувати бойові виплати.
Слідчі ДБР повідомили, що вже завершили розслідувати цю справу й передають усі матеріали по ній до судової інстанції. Детективи також наголосили, що неналежне виконання обов'язків керівником військової частини стало причиною збитків на суму 340 тисяч грн.
"Начальник медичної служби військової частини, який мав проконтролювати та простежити подальшу долю хворого, про нього "забув"", - йдеться у повідомленні ДБР.
Було встановлено, що керівник військової частини не проводив жодної перевірки даних, він не відстежував ні дані про виписку військовослужбовця, ні дату його повернення на службу. Таким чином військовий у квітні повернувся на службу. А за час, що перебував на лікування, а це 133 дні, він продовжував отримувати гроші.
Працівники ДБР викрили двох жінок-правоохоронниць, які за гроші продавали інформацію із баз даних прикордонної служби. В основному інформація стосувалася тих осіб, які планували незаконно перетнути кордон та втекти від мобілізації. Детективи ДБР з'ясували, що жінки не були знайомі, але в обох випадках діяли за схожою схемою.
Також заступник командира військової частини в Запорізькій області підозрюється в недбалому ставленні до служби. Через його недбалість військовослужбовиця, яка не з'являлася на службу, отримала майже 500 тисяч гривень бойових виплат.
Жінку перевели з однієї військової частини до іншої, але вона не поїхала на нове місце служби. Протягом п'яти місяців її відсутність не помічав заступник командира. Внаслідок цього жінці нараховували щомісячне грошове забезпечення, у тому числі бойові виплати, на загальну суму 495 тисяч гривень.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.