Організація USB-IF виступила проти законопроекту Єврокомісії щодо запровадження єдиного роз'єму USB-C для мобільних пристроїв

Головний директор організації вважає, що таке рішення лише уповільнить технічний прогрес

Організація USB-IF виступила проти законопроекту Єврокомісії щодо запровадження єдиного роз'єму USB-C для мобільних пристроїв

USB-IF розробляє та підтримує специфікації USB, і на її думку, від рішення Єврокомісії буде більше шкоди, аніж користі.

Про це повідомляє NewsBreak, - передає Інформатор .

У вересні Європейська комісія представила новий законопроект щодо запровадження єдиного роз'єму USB-C для смартфонів та інших мобільних пристроїв. Звучить все досить зручно і якісно, ​​але USB-IF іншої думки щодо цього. 

Головний операційний директор компанії Джеффрі Рейвенкрафт вважає, що ініціатива «вплине на сумісність та функціональність пристроїв та викличе розбіжності серед користувачів». За його словами, два стандарти, згадані у документі (EN IEC 6280-1-3 та EN IEC 6280-1-2 від серпня 2019 року), вже застаріли. Ще у травні USB-IF переглянула специфікації, удосконаливши їх технологією Power Delivery, яка забезпечує потужність заряджання до 240 Вт.

Операційний директор додав, що ЄС звертає увагу лише на окремі елементи USB-C (наприклад протоколи до 15 Вт), а не стандарт в цілому. Це може негативно вплинути на сумісність. Через це USB-IF дійшла висновку, що фіксовані стандарти уповільнюють технічний прогрес. Також організація вважає, що нові розробки не братимуться до уваги Євросоюзом у короткостроковій перспективі. 

Варто також зазначити, що до ради директорів USB-IF також входять представники Apple. Щонайменше такий законопроект Єврокомісії змусить компанію відмовитися від свого роз'єму Lightning в iPhone.

Законопроект набуде чинності лише після схвалення Європейським парламентом. Якщо це станеться, виробникам назвуть перехідний період у 24 місяці. Вважається, що пристосування зарядних пристроїв під загальні параметри допоможе заощадити користувачам приблизно 250 млн. євро на зарядних пристроях, а також знизити електронні відходи на 1 000 тонн на рік. 

Нагадаємо, що перші стандарти для нової технології 6G вчені планують підготувати до 2026 року

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .

 

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube