"Напевно, треба було робити діалог. Завжди треба комунікувати. Найважливіше зараз — це те, що є законопроєкт. Він зареєстрований. Я думаю, що за нього проголосують. Я хочу, щоб це відбулося"
«Яблучко» — це також пісня обʼєднання. Її слухають, які знають як це — чекати. Ті, хто знає — як це боронити. Люди, які понесли втрати, але не втратили віри. Вона не дає інструкцій і не вимагає рішень. Вона просто тримає — і відкриває здатність бачити серцем. Бачити однозначно, без сумнівів. Як на долоні.
«Яблучко» — це також пісня обʼєднання. Її слухають, які знають як це — чекати. Ті, хто знає — як це боронити. Люди, які понесли втрати, але не втратили віри. Вона не дає інструкцій і не вимагає рішень. Вона просто тримає — і відкриває здатність бачити серцем. Бачити однозначно, без сумнівів. Як на долоні.
Наразі офіційний Берлін відкидає можливість присутності військ в Україні, але після припинення вогню такий сценарій можливий, вважає глава Міноборони Німеччини
Німеччина потенційно може відправити миротворчу місію в Україну. Утім, відправка військових ймовірна по звершенню війни в Україні. Берлін вивчає ситуацію та опрацьовує різні сценарії, але визнає, що війна в Україні вийшла за межі регіональної. Однак на даному етапі відправлення бійців армії Німеччини в Україну неможливе.
Про те, що Німеччина розглядає відправку миротворчої місії в Україну, повідомив глава Міноборони Німеччини Борис Пісторіус. Він допустив таку можливість у разі припинення вогню. Про це він сказав в ефірі Deutschlandfunk.
"Ми готуємося, опрацьовуємо сценарії, але робимо це конфіденційно", — заявив Пісторіус.
Пісторіус наголосив, що на даному етапі Берлін виключає присутність німецьких військ в Україні. Утім така позиція може змінитися невдовзі після завершення війни.
"Ми не можемо серйозно обговорювати це зараз, але колись нам доведеться це зробити", — зазначив міністр оборони.
За його словами, Німеччина "опрацьовує сценарії щодо того, що буде після завершення бойових дій в Україні". Проте Пісторіус не уточнив, про що саме йдеться.
"Наразі є багато "якщо" і "в разі". Якщо буде досягнуто миру, і якщо потім будь-хто — хто б це не був — запропонує миротворчі заходи з використанням військових засобів, то це буде залежати від характеру мандата, його обсягу, вимог, а також від згоди сторін, які нині воюють", — додав міністр.
Відправку миротворців для забезпечення миру після припинення боїв між Україною та Росією до цього не виключила Міністр закордонних справ Анналена Бербок. За її словами, Німеччина "буде всіма силами підтримувати те, що послужить миру", оскільки для його забезпечення необхідні "різні елементи", але підсумкове рішення щодо цього прийматиме лише сама Україна. Гарантіями безпеки, запропонованими Києву, крім членства в НАТО, може бути міжнародна присутність для забезпечення режиму припинення вогню, вважає Бербок.
Канцлер Олаф Шольц вважав за неможливе відправлення німецьких військових на Україну у теперішній ситуації. Сценарій відправлення військ в Украну згадувала і нова очільниця європейської дипломатії Кая Каллас. У будь-якому разі ЄС хоче, щоб Україна перемогла у війні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.