«Велика Британія запровадила санкції проти більшої кількості суден тіньового флоту, ніж будь-яка інша країна»
Королева Весна, молодша сестра Сніжної Королеви, яка завжди ії перемагає. Колись давно в дитинстві Вона обрала дарувати тепло, любов та радість людям.
Хабарі дають більш ніж половина українців, бо інакше не можуть
Соціологічна група "Рейтинг" за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) провели доволі провокативне опитування. Вони запитали в українців про їх ставлення до хабарів, кумівства, сплати податків та отримання субсидій. Значна частина опитаних вважає це нормою.
Згодні з твердженням, що "люди дають хабарі, бо без них не можна обійтись" 53% опитаних. Натомість не згодні стимулювати фінансово зацікавлену сторону 24% громадян. Майже так само поділилась думка українців стосовно плати податків. З тим, що за можливості всі уникають їх впевнені 49%. Не згодні з цим твердженням лише 24% респондентів.
Що стосується користуванням знайомств при вирішенні питань з державними чи муніципальними органами, то тут показники поділились навпаки. На "кумівство" згодні 31% громадян, а проти нього виступають 485 опитаних.
Тема субсидій та пільг доволі актуальна у нашій країні. Не планують відмовлятись від отримання пільг навіть не досить чесним шляхом 49% українців. Тільки 25% не згодні "вибивати" їх задля власної економії.
Варто зазначити, що у рамках опитування групою "Рейтинг" та агенцією USAID було опитано 2000 респондентів віком від 18 років й старше, що мешкають у різних регіонах України. Похибка становить 2,2% для значень близьких до 50% і понад 0,8% для значень близьких до 5%
Також нещодавно група "Рейтинг" провела опитування й з'ясувала, що від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну більшість громадян країни почало розмовляти виключно українською мовою. Російську мову вдома для спілкування використовують лише 9% громадян України.
Ще у населення країни запитали, скільки може прожити без світла. У дослідженні компанії "Active Group" взяли участь 600 осіб віком від 18 років. Вони зазначили, що готові посидіти без світла, але не довго. Так, 25,7% опитаних зможуть щодня бути без світла 1-3 години, а 3-6 годин – лише 17,8% українців. При цьому день-два згодні бути при блекауті 17,3%. І лише для 7,4% відключення світла не є проблемою.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.