Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Бажання українців і роботодавців здебільшого не співпадають
Один з українських сайтів з працевлаштування оприлюднив результати опитування українців, та з'ясував, яку зарплату зараз вважають прийнятною, і достатньою для «нормального життя». Більшість українців у пошуку нової роботи зараз керуються виключно бажанням мати вищу зарплату.
За даними опитування, близько третини опитаних зазначили, що їм вистачить 15 та 25 тис. грн. Інші відповіли так:
Більшість українців у пошуку нової роботи зараз керуються виключно бажанням мати вищу зарплату. Але разом з тим, саме пошуки вищої зарплати виявляються найскладнішими. При цьому 25% опитаних кажуть, що їм важко знайти вакансії які б відповідали їхнім компетенціям. А ще частина нарікають, що їм часто відмовляють у роботі.
Сьогодні середня зарплата в Україні складає 16,3 тис. Найвищі зарплати в Україні пропонують у Києві та Херсоні – близько 21 тис. грн.
Роботу українці шукають переважно на профільних сайтах з працевлаштування, або на сайтах конкретних компаній. На роботу без офіційного працевлаштування не готові погоджуватися тільки 17% опитаних.
Експерти Work.ua проаналізували, як відрізняються зарплатні очікування користувачів платформи з пошуку роботи залежно лише від статі. В результаті виявилося, що чоловіки очікують зарплату вище, аніж жінки. Аналітики вирішили перевірити це на професіях, де зазвичай серед кандидатів на вакансії приблизно однакова кількість і чоловіків, і жінок. У результаті розрив очікувань виглядає так:
Це показує, що за деякими посадами різниця в зарплатних очікувань жінок та чоловіків становить близько 20%. Крім того, такі тенденції спостерігаються і в IT-сфері. Так, аналітики Djinni виявили, що зарплатні очікування жінок тут на 10–30% нижчі, ніж у чоловіків.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.