Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
ООН разом з партнерами планують зібрати 268 млн доларів для допомоги українцям зимою
Організація Об’єднаних Націй спільно з партнерами оголосила збір 268 млн доларів на підтримку України у зимовий період. Йдеться про конкретну допомогу понад 1,3 млн осіб, постраждалим у війні. Розрахунки ґрунтувалися на досвіді минулого зимового періоду.
Про таке рішення напередодні оголосив речник ООН Стефан Дюжаррік. При цьому він пояснив, що розрахунки щодо потреб у допомозі ґрунтуються на досвіді минулої зими, коли гуманітарні організації надали дпомогу понад 2,2 млн осіб і доставили понад 4 тис. генераторів в умовах гострої енергетичної кризи.
Він нагадав, що внаслідок війни в Україні серйозно пошкоджені будинки, енергетичну, газову інфраструктуру, водозабезпечення. Це, як підкреслив Дюжаррік, "наражає мільйони людей на надзвичайний ризик під час холодної пори року, яка в Україні зазвичай починається в жовтні й триває до березня", а температура повітря іноді може опускатися майже до -30 градусів. Пріоритет буде наданий центам, де розміщуються переселенці і виплатам фінансової допомоги.
"На цю зиму ми з нашими партнерами в першу чергу будемо проводити аварійні ремонти будинків у прифронтових населених пунктах. Також надамо одяг, опалювальні прилади та інші зимові речі", – сказав Дюжаррік.
Опалювальний сезон в Україні почнеться з першими морозами. Вже сьогодні звучать заяви про те, що осінньо-зимовий період в Україні буде вкрай важким. Це пов'язано з тим, що минулого року росія вщент обстрілювала українську інфраструктуру, відповідальну за подачу громадянам тепла та світла. За даними Нацкомісії з питань державного регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, обсяг проведений відновлювальних робіт становить лише близько 2% від обсягу пошкоджень.
В "Укренерго" на ситуацію дивляться більш оптимістично, ніж в НКРЕКП. Там кажуть, що в України є всі шанси пройти осінь та зиму без значних потрясінь. Втім, все це залежатиме від кількості російських обстрілів та роботи нашої ППО. А міністр енергетики Герман Галущенко стверджує, що на цей час наші енергооб'єкти захищені значно краще, ніж торік.
Раніше Інформатор розказував про те, як може пройти осінь-зима 2023-2024 років. Також "Інформатор" повідомляв про прогнози щодо ціни на газ наступної зими.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.