Співачка розповіла про бізнес чоловіка, побиття у таборі та про ставлення до грошей
Співачка Оля Полякова останні півтора року дала масу інтерв'ю. І в кожному з них можна побачити нові грані відомої артистки. І це при тому, що 24 лютого 2022 року Оля Полякова думала, що її життя та кар'єру закінчено. Про це вона розповіла на YouTube-каналі Слави Дьоміна.
Якось ти казала, що гроші – це можливість купити привід для щастя. Ти це говорила трохи більше ніж три роки тому. За два роки твоє ставлення до грошей змінилося?
«Трошки змінилося, тому що я зрозуміла, що гроші – це не стала величина. І що може статися таке, що у тебе раз – і не те що немає, а ти й не розумієш, коли будуть. І їхня цінність начебто зросла з одного боку. А з іншого боку ти бачиш, скільки горя навкруги, скільки сміливості навкруги, скільки благородства навкруги. І ти розумієш, що гроші – не головне».
Зараз ти боїшся бідності?
«Тепер – ні. Тому що я зрозуміла: доки існують люди, які мене люблять, я завжди буду при ділі. Коли почалася війна, мені було дуже страшно. Мені здавалося, що я – російськомовна співачка – вже нікому не буду потрібна. Я розуміла, що на цьому кінець. Але коли я почала знову працювати, і не просто працювати, а й завдяки цьому допомагати… Бідна я буду, коли втрачу можливість жити».
Про свого чоловіка ти говорила, що він збіднів за раз…
«Він не за раз збіднів. Спочатку в нього закінчився його бізнес, і ми багато років витрачали гроші, які він на ньому заробив. Це не було за раз. За раз – це дуже страшно».
Людина бізнесу – а він саме такий – вони не можуть нічим не займатися. Що зараз Вадик робить?
«В нього є завод, який він придбав дуже давно. І цей завод також дуже давно стояв. Але останнім часом Вадик зі своїм партнером по бізнесу роблять там побутову техніку для міст. Це і снігоприбиральні машини, і сміттєвози й тому подібне».
Якою ти була в школі?
«Одиначка. Не любила зграї, не любила правила. В мене був нерозвинений стадний інстинкт. Я й досі така, в мене немає великої компанії, купи подружок. У мене завжди була одна подружка. В школі була одна подружка, в домі було одна подружка, в училищі одна. Були випадки, коли мене за це буллили. У таборі я виграла конкурс краси, і дівчата прийшли мене за це побити. Мовляв, не треба бути самою красивою тут. Це було не стільки боляче, скільки принизливо. Я тоді втекла з табору, мене знайшли та ще й насварили».
Шкільна освіта важлива?
«Важлива. Чому? Дуже важливо вчитися. Не здобувати знання, а вчитися напрацьовувати нейронні зв’язки. І це потім допомагає в житті. Ось мені Аліса [молодша донька] каже: навіщо мені фізика, я її ненавиджу, я не буду фізиком. А я кажу: доця, дивись, тобі ця фізика нафіг не потрібна. Але якщо ти навчишся оцих формул, якщо навчишся вирішувати завдання з математики та інше, у твоїй голові утворяться нові нейронні зв’язки».
Твій батько страждав алкоголізмом. У дітей, чиї батьки випивають, може бути різне ставлення до алкоголю. Яке твоє ставлення до людей, які вживають алкоголь?
«Є різне вживання алкоголю. Я диференціюю п’яниць і алкоголіків. Є люди, які все життя можуть закладати, при цьому вони просто п’яниці, у них не відбувається розпад особистості. І є алкоголіки, які втрачають свою особистість, вони змінюються, в них змінюється характер, світогляд. Це органічне ураження мозку. На жаль, це сталося з моїм батьком. В мене і дід закладав, тоді всі закладали, але він ніколи не був алкоголіком. Ну випивав, вранці вставав, йшов на роботу. В нього процес життя від цього не мінявся. В моєму дитинстві – тоді ще був Радянський Союз – дуже багато людей пили. Зараз так не п‘ють».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.