Сльози навертаються на очі, як же так: дочка Брюса Вілліса показала зворушливе відео з хворим актором

Читать на русском

Брюс Вілліс здавався розгубленим поряд із 32-річною Скаут

Читать на русском
Брюс Вілліс та Скаут: до і після хвороби актора
Брюс Вілліс та Скаут: до і після хвороби актора

Брюс Вілліс здавався розгубленим поряд із 32-річною Скаут

Актор фільму «Міцний горішок» бореться із серйозним захворюванням. Півтора року тому рідні Брюса розповіли про його невтішний діагноз: у нього виявили лобово-скроневу деменцію. Ця рідкісна форма захворювання викликає погіршення поведінки, проблеми мови та проблеми з орієнтацією у просторі.

Хвороба Брюса прогресує. Нині він уже не може самостійно читати. Рідні намагаються у всьому підтримувати голлівудського актора. Дочка Вілліса та Демі Мур Скаут зустрілася з актором.

Брюс Вілліс та Скаут: так було раніше
Брюс Вілліс та Скаут: так було раніше

Скаут постала у романтичному образі, тоді як її батько був одягнений у затишний кежуал. Дівчина широко посміхалася, коли Брюс зворушливо тримав її за руку. При цьому актор не дивився у камеру: він здавався задумливим та розгубленим.

Дочка кінозірки показала ще один ніжний момент зустрічі з батьком. Брюс ніжно обійняв її за щоку. Прихильники актора побажали йому здоров'я.

Приголомшливий батько, навіть зараз їм залишається;
Так боляче й так тепло бачити такі знімки. Будьте разом якнайдовше;
Сльози навертаються на очі, як же так! – написали в Мережі.

Ніжно обійняв за щоку
Ніжно обійняв за щоку

Раніше інша дочка Вілліса та Демі Мур Румер відверто розповіла, як батько ставиться до онуки. Дочка голлівудських зірок зізналася, що Брюс буквально одержимий маленькою Луеттою.

Брюс Вілліс, Румер та Луетта
Брюс Вілліс, Румер та Луетта

Погляд з іншого боку

Нещодавно близький друг Вілліса кінопродюсер Гленн Гордон Карон дав інтерв'ю виданню The Post. Він поспілкувався з журналістами та докладніше розповів про стан Брюса.

Гленн Гордон Карон зазначив, що Вілліс «практично не розмовляє». Гленн розповів, що намагався відвідувати актора майже щомісяця з того часу, як йому вперше поставили діагноз.

«Я не такий у цьому хороший, але я намагаюся спілкуватися з ним та його дружиною Еммою. Я хотів залишитись у його житті. Чим шокує його хвороба, так це тим, що якщо ви коли-небудь проводили час із Брюсом Віллісом, то знали б, що немає нікого життєрадіснішого за нього. Він любив життя і... просто любив прокидатися щоранку і намагався жити повним життям», – розповів Гордон Карон.

Гленн Гордон Карон
Гленн Гордон Карон

У глибині душі Керон знає, що Вілліс – той самий чоловік.

«У мене таке почуття, що з першої хвилини до трьох він знає, хто я такий. Він зовсім не балакучий. Раніше він був ненаситним читачем. Він не хотів, щоб хтось знав, що зараз він не читає. Всі ці мовні навички йому недоступні. Коли ти з ним, ти знаєш, що він Брюс, і ти вдячний за те, що він поряд. Але його радість життя зникла», – зазначив товариш актора.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.