Олімпійські ігри в Токіо: підсумки 31 липня

Еліна Світоліна принесла збірній України п'яту бронзову медаль.

Калеб Дрессел встановив світовий рекорд у плаванні. У чоловічому футбольному турнірі пройшли чвертьфінальні матчі.

Інформатор із посиланням на НОК України підбиває підсумки змагань 31 липня.

У суботу, 31 липня, на Олімпійських іграх у Токіо розіграли 21 комплект медалей. Скарбничка української збірної поповнилася ще однією нагородою. Українська тенісистка Еліна Світоліна в матчі за третє місце обіграла Олену Рибакіну з Казахстану 1:6; 7:6; 6:4. Ця медаль стала першою, завойованою українськими тенісистами за всю історію виступів на Олімпійських іграх.

Анна Рижикова і Вікторія Ткачук із бігу на 400 метрів із бар'єрами вийшли до півфіналу. Марія Миколенко, також виступала в цій дисципліні, не пройшла кваліфікацію, фінішувавши 6-ю у своєму забігу. Наталя Семенова (метання диска) і Владислав Мазур (стрибки в довжину) також не змогли пробитися у фінали своїх видів.

Плавець зі США Калеб Дрессел у плаванні на 100 метрів батерфляєм встановив світовий рекорд. Тепер спортсменам потрібно рівнятися на результат 49,45 секунди. Українець Владислав Бухов, який виступав у півфіналі на дистанції 50 метрів вільним стилем, з результатом 21,83 став одинадцятим і до фіналу не вийшов.

У стрибках на батуті Микола Просторів став 12-м, у той час, як до фіналу змагань проходили 8 спортсменів.

• Австралія – Німеччина 89:76.

Раніше Інформатор повідомляв про результати матчів другого туру УПЛ, а також про підсумки змагань Олімпіади в Токіо, що відбулися 30 липня.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.