Олімпійські ігри в Токіо: підсумки 29 липня

Романчук взяв «бронзу», Світоліна не вийшла у фінал, Хижняк переміг японця.

Михайло Романчук став бронзовим призером на дистанції 800 метрів вільним стилем. Еліна Світоліна в матчі за вихід у фінал програла Маркеті Вондроушовій.

Інформатор з посиланням на НОК України підводить підсумки змагань 29 липня.

У четвер, 29 липня, на Олімпійських іграх в Токіо розіграли 17 комплектів медалей.

Заплив на 800 метрів вільним стилем відкривав програму фіналів. Михайло Романчук у кваліфікації, що проходила 27 липня, встановив олімпійський рекорд і подарував українським вболівальникам надію на «золото». Однак у вирішальному запливі Романчук фінішував третім,пропустивши вперед американця Фінке і італійця Палтріньері. Сергій Фролов, який також виступав у фіналі, фінішував шостим.

Ігор Трояновський на дистанції 50 метрів батерфляєм не вийшов на старт, як і кілька інших плавців. Дарина Зевіна у запливі 200 метрів на спині не змогла пробитися у півфінал.

У гребному слаломі на каное Вікторія Ус успішно подолала етап півфіналу, а у фіналі змагань показала сьомий результат.

Український боксер Олександр Хижняк в категорії до 75 кг у поєдинку з японцем Юіто Морівакі здобув перемогу одноголосним рішенням суддів. На жаль, ще одному українському боксерові не вдалося вийти у наступний етап змагань. У категорії 91+ Цотне Рогава поступився Кларку Фрейзеру з Великобританії.

Дзюдоїстка Анастасія Турчин в категорії до 78 кг спершу перемогла Ванессу Чала з Еквадору, а потім програла спортсменці з Нідерландів Гуус Стенхіус.

Еліна Світоліна у півфіналі одиночного тенісного турніру зустрілася з Маркетою Вондроушовою з Чехії. Українка з рахунком 3: 6; 1: 6 програла матч.У поєдинку за «бронзу» Еліна битиметься з представницею Казахстану Оленою Рибакіною.

Матчі в групі С провели чоловічі баскетбольні збірні:

• Словенія - Японія 116: 81;
  • Іспанія - Аргентина 85:70.

Раніше Інформатор повідомляв про результати відповідних матчів кваліфікації Ліги чемпіонів і Ліги конференцій, а також про підсумки змагань Олімпіади в Токіо, що відбулися 27 липня