Головна
Україна
18:09, 23 Червня
Информатор UA

Интро

Сміття та дрова стають засобами сбору безкоштовної робочої сили. Про нові найогидніші дії окупантів у Маріуполі розповів радник мера міста Петро Андрющенко, передає Інформатор. Знову ж таки, коли здається, що росіяни не можуть бісити ще більше Маріуполь уже давно став символом цинізму, жорстокості та невміння окупантів робити нічого, крім як руйнувати. З кожним днем ситуація в місті стає дедалі гіршою, коли постійно здається, що далі вже просто нікуди. Російські окупанти влаштували в місті чимало проблем вода, загиблі, їжа, опалення і багато чого іншого. Разом із тим існує там і проблема зі сміттям його просто ніхто не вивозить. Псевдоадміністрації рашистів начхати на ці проблеми, але ж потрібно робити вигляд, що хтось цим переймається. Разом із тим зайва безкоштовна робоча сила не завадила, хоч вони й так платять людям за роботу буквально залишками їжі. Вирішили рашисти вирішити декілька проблем одночасно, щоправда, людям таке точно не сподобається. Прибирати сміття ніхто не квапиться, влаштовувати його постійний вивіз теж. У місті всюди зявляються імпровізовані сміттєзвалища через відсутність інших варіантів. І саме за це окупанти вирішили карати людей. Тепер за викидання сміття в непризначеному для цього місці (а призначених, фактично, й не залишилося) штраф. Карають виправними роботами від 14 до 30 днів. При цьому, як пише Андрющенко, навіть ловити нікого не треба просто хапають всіх, хто може працювати, у чиїх подвірях є сміття, а воно є всюди. От тепер і платити не треба, і роботи йдуть, і начхати, що люди страждають. До речі, аналогічна ситуація в Маріуполі і з дровами. За вирубку дерев також передбачено штраф. От тільки газу здебільшого немає, готувати доводиться на кострі, а костер з дерев. Тут хапають усіх, хто йде з сокирою, пилкою чи просто з дровами. Розбиратися ніхто не квапиться, і навряд-чи вдасться довести, навіть якщо люди просто переносили інструменти. Усе це дозволяє окупантам начебто залучати людей до робіт, нічого їм не платити, а гроші, що може й виділялися на проведення всіх цих робіт, розпихати по кишенях. Така в росіян бізнес-схема, що будується на стражданнях людей, які самі ж росіяни і принесли. Нагадаємо, що окупанти спалюють тіла своїх військових та змушують лікарів виписувати фіктивні довідки. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Окупанти влаштували в Маріуполі сміттєву катастрофу та карають за це місцевих мешканців примусовими роботами

Читать на русском
Окупанти влаштували в Маріуполі сміттєву катастрофу та карають за це місцевих мешканців примусовими роботами

Вчинити хаос та безлад та звинуватити в цьому інших – типова тактика росіян

Сміття та дрова стають засобами сбору безкоштовної робочої сили.

Про нові найогидніші дії окупантів у Маріуполі розповів радник мера міста Петро Андрющенко, – передає Інформатор.

Знову ж таки, коли здається, що росіяни не можуть бісити ще більше… Маріуполь уже давно став символом цинізму, жорстокості та невміння окупантів робити нічого, крім як руйнувати. З кожним днем ситуація в місті стає дедалі гіршою, коли постійно здається, що далі вже просто нікуди. 

Російські окупанти влаштували в місті чимало проблем – вода, загиблі, їжа, опалення і багато чого іншого. Разом із тим існує там і проблема зі сміттям – його просто ніхто не вивозить. Псевдоадміністрації рашистів начхати на ці проблеми, але ж потрібно робити вигляд, що хтось цим переймається. Разом із тим зайва безкоштовна робоча сила не завадила, хоч вони й так платять людям за роботу буквально залишками їжі. 

Вирішили рашисти вирішити декілька проблем одночасно, щоправда, людям таке «рішення» точно не сподобається. Прибирати сміття ніхто не квапиться, влаштовувати його постійний вивіз – теж. У місті всюди з’являються імпровізовані сміттєзвалища через відсутність інших варіантів. І саме за це окупанти вирішили карати людей.

Тепер за викидання сміття в непризначеному для цього місці (а призначених, фактично, й не залишилося) – штраф. Карають «виправними роботами» від 14 до 30 днів. При цьому, як пише Андрющенко, навіть ловити нікого не треба – просто хапають всіх, хто може працювати, у чиїх подвір’ях є сміття, а воно є всюди. От тепер і платити не треба, і роботи йдуть, і начхати, що люди страждають.

До речі, аналогічна ситуація в Маріуполі і з дровами. За вирубку дерев також передбачено штраф. От тільки газу здебільшого немає, готувати доводиться на кострі, а костер – з дерев. Тут хапають усіх, хто йде з сокирою, пилкою чи просто з дровами. Розбиратися ніхто не квапиться, і навряд-чи вдасться довести, навіть якщо люди просто переносили інструменти. 

Усе це дозволяє окупантам начебто «виправдано» залучати людей до робіт, нічого їм не платити, а гроші, що може й виділялися на проведення всіх цих робіт, розпихати по кишенях. Така в росіян бізнес-схема, що будується на стражданнях людей, які самі ж росіяни і принесли. 

Нагадаємо, що окупанти спалюють тіла своїх військових та змушують лікарів виписувати фіктивні довідки.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.