Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Росіяни перебазували три великі десантні кораблі в Азовське море
Російські окупанти перевезли три великі десантні кораблі з Чорного моря в Азовське. Це сталося після того, як Україна атакувала бухту Севастополя 13 вересня. Йдеться про удар, унаслідок якого було уражено десантний корабель і підводний човен.
Про це в ефірі телемарафону розповів представник Військово-морських сил ЗСУ Дмитро Плетенчук. За його словами, "подібні процеси, що стосуються звільнення української території, триватимуть і надалі".
Представник ВМС додав, що уражений у Севастополі великий десантний корабель не підлягає відновленню як через особливості ураження, так і через його "досить поважний вік". За словами Плетенчука, судно було учасником так званого "сирійського експреса", тобто постачало озброєння та особовий склад, а також вирішувало логістичні проблеми для сирійського угруповання рф. Щодо підводного човна, то його втрата стала першою такою втратою рф унаслідок бойових дій.
Після цієї аткаки окупанти вирішили перенести частину флоту з Чорного моря в Азовське. Попередньо, це потрібно окупантам саме для того, аби кораблі не знищили. Не уточнюється, чи допоможе це ворогу заховати флот.
Збройні сили України офіційно підтвердили удари по окупованому Севастополю вранці 13 вересня. Атаку назвали успішною. Відомо, що удар завдавався по судноремонтному заводу ім. С. Орджонікідзе у Севастополі. Як наслідок - пошкоджені дизель-електричний підводний човен "Ростов-на-Дону" та великий десантний корабель "Мінськ". Вони спалахнули.
Близько третьої години ночі 13 вересня у Севастополі пролунало сім потужних вибухів. Місцеві телеграм-канали першими повідомили про "прильот" у районі Південної бухти. Люди публікували відео, на яких чітко видно заграву над містом та стовп диму, що підіймається у небо, який характерний саме для "прильоту". Зазначалося, що вибух був настільки сильним, що його чули навіть у Бахчисараї. В цей час російські ЗМІ відзвітували про успішну роботу ППО.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.