Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Вадиму Мошкіну змінили запобіжний захід на нічний домашній арешт.
Вадиму Мошкіну, охоронцю полікліники, біля якої 1 червня під час ракетної атаки загинули люди, змінили запобіжний захід з тримання під вартою на нічний домашній арешт. Відповідний вердикт виніс Київський апеляційний суд 29 червня.
Про це повідомляє Суспільне.
Таким чином суд задовільнив подання адвоката Сергія Моргуна. За словами юриста, підозра щодо його клієнта необгрунтована, оскільки офіційно охорнець не мав відкривати укриття.
"Є наказ, що Мошкін зобов'язаний відкривати сховище, але з цим наказом його ніколи не ознайомлювали. Також не було враховано і швидкість подій. Всього у Мошкіна було 5 хвилин на відкриття дверей. Він спочатку не почув тривоги. Адміністрація ніяк не організувала приміщення, аби він почув тривогу", - пояснив Моргун.
За словами адвоката, ризики, про яке казало обвинувачення стосовно запобіжного заходу, є невмотивованими, оскільки у Мошкіна немає можливості впливати на свідків і чоловік не планує переховуватися від слідства.
Сам охоронець заявив, що визнає свою провину.
"Я маю відповідати за те, що сталося. Зараз такий час, що не можна бути стороннім", - сказав підозрюваний.
У ніч проти 1 червня під час ракетної атаки на Київ у Деснянського районі люди не змогли потрапити до укриття у медичному закладі. Через падіння уламків ворожої ракети загинуло троє людей, серед них - дитина. За цими фактами поліція розпочала два кримінальних провадження: за ч. 2 ст. 367 - службова недбалість та за ч. 3 ст. 135 Кримінального кодексу України - залишення в небезпеці. Затримано чотирьох людей. Охоронець полікліники був відправлений під варту. За версією слідства, він мав відчинити укриття під час повітряної тривоги, але не зробив цього.
Заступник голови Офісу президента Олексій Кулеба запевнив, що з цим питанням будуть розбиратися. Зокрема, він висловив невдоволення тим, що підозрювані отримали різні покарання.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.