“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Компанія уже підтвердила передачу літальних апаратів Києву
Україні передадуть новітні дрони-розвідники Luna NG. Німецький оборонний концерн Rheinmetall підтвердив їх передачу нашій країні. Вони можуть літати по 12 годин, долати понад 100 кілометрів та запускатися з будь-якого місця.
Про це йдеться на офіційному сайті компанії. Там заявили, що передати безпілотник планують протягом 2023 року. Вартість контракту компанія не озвучила, проте в повідомленні міститься інформація, що йдеться про "невелику двозначну суму в мільйонах євро".
У самій компанії Rheinmetall кажуть, що їхня нова розробка має дуже легкий фюзеляж. Це забезпечує тривалість польоту близько 12 годин, а дальність передачі даних сягає понад 100 кілометрів. Просторове покриття БПЛА - понад 30 тисяч квадратних кілометрів.
Відомо, що Luna NG складається з наземної станції управління з кількома безпілотниками, пускової катапульти і військових вантажівок. Зазначимо, що старіші БПЛА Luna вже постачалися в Україну раніше в рамках оборонних пакетів з боку Німеччини.
Запустити Luna NG у повітря можна фактично з будь-якого місця. Для цього знадобиться спеціальна канатна катапульта. Посадка апарата здійснюється автономно за допомогою диференціального GPS у мережі або за допомогою парашута.
Про те, що до кінця року концерн Rheinmetall передасть Україні безпілотний комплекс Luna NG, видання BILD з посиланням на власні джерела повідомило минулого тижня.
Раніше ми писали, що російська федерація, схоже, вже налагодила власне виробництво безпілотників, ідентичних іранським "шахедам". При цьому майже всі комплектуючі в такій продукції - іноземні. Також "Інформатор" повідомляв, що німецький концерн Rheinmetall має великі плани з будівництва в Україні оборонної промисловості.
А Німеччина нещодавно передала Україні новий пакет військової допомоги та анонсувала нові поставки вже незабаром.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут.