“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Дипломатичні установи України в інших країнах матимуть право проводити державну реєстрацію актів цивільного стану
Уряд України цього тижня ухвалив рішення, згідно з яким наші співвітчизники за кордоном зможуть одружитися, розлучитися, отримати свідоцтво про смерть та народження.
Про це повідомляє Урядовий портал. Згідно з прийнятою Кабміном постановою, закордонні дипломатичні установи України наділяються повноваженнями щодо:
Така ініціатива була розроблена на виконання рішень Координаційного штабу з питань повернення в Україну громадян з тимчасово окупованих територій та третіх країн. В Кабміні наголошують, що завдяки новим правилам українцям за кордоном буде спрощено доступ до послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану і скорочено строки їх отримання в закордонних дипломатичних установах України.
Рішення набуде чинності вже у лютому. Закордонні дипломатичні установи, які здійснюватимуть відповідні послуги, будуть визначені Міністерством закордонних справ.
27 січня Уряд ухвалив постанову «Про внесення змін до Правил перетинання державного кордону громадянами України». Відтак Міністерство охорони здоров’я надає роз’яснення про можливість українських громадян перетинати державний кордон у період воєнного стану для виїзду в інші країни на лікування.
Наказ МОЗ від 05.04.2022 № 574 чітко визначає критерії направлення та категорії пацієнтів, медична й реабілітаційна допомога яким може надаватися за кордоном. Як і раніше, якщо пацієнти потребують довготривалої або дороговартісної медичної допомоги, а також отримання медичних послуг, надання яких наразі в Україні значно обмежене через повномасштабну війну, вони можуть направлятися на лікування за межі держави.
Пропуск таких громадян через державний кордон здійснюється за наявності документів, що підтверджують право на виїзд і в’їзд в Україну, та на підставі листа міністра охорони здоров’я України про погоджений з іноземною стороною перелік осіб, яких заклади охорони здоров’я іноземних держав можуть прийняти на лікування.
Нагадаємо, українцям можуть дозволити розмитнювати автомобілі через «Дію». Розгляд відповідних законопроектів у Верховній Раді очікується вже у лютому. Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк. Він зазначив: йдеться про документи № 7466 та № 7468.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.