Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Новітні технології продовжують розвиватися в Україні, не дивлячись на всі спроби рф
17-го листопада міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров розповів про нові ініціативи щодо метавсесвіту. Мова йде про перенесення державних послуг у віртуальний світ. Серед іншого, зараз це стосується переважно безпекових питань, але планують додати можливість навіть одружитися чи розлучитися прямо у метавсесвіті.
Про це Михайло Федоров повідомив на Київському міжнародному економічному форумі. Він заявив, що Україна вже почала роботу над тим, аби надавати свої послуги в рамках метавсесвіту. Планів багато, але поки зосереджуватися будуть на безпекових питаннях.
«Наша місія - зробити найзручнішу країну в світі з точки зору державних послуг, щоб всі послуги були в один клік. До цієї місії додався ще один пункт з найбільш інноваційною системою захисту, тому що неможливо говорити про зручну країну, коли в тебе літають ракети над головою. Технології безпеки - це новий тренд, на який тепер, після війни в Україні, буде попит на багато років вперед», – заявив Михайло Федоров.
Він додав, що Мінцифри зараз зосереджена на таких трендах, як govtech (робити так, щоб твої рішення купували інші країни) і military tech - захист. Робота направлена на те, щоб реалізувати проєкти в цих напрямках вдалося в найближчий час. Звичайно, подробиці щодо безпекових питань поки не розкриваються.
Він додав, що кілька базових продуктів в напрямку метавсесвіту в України вже є. Після доопрацювання вони дадуть змогу надавати послуги в такому віртуальному просторі. Федоров зазначив, що ми прагнемо стати однією з перших країн у світі, яка запровадить такі можливості для громадян.
«Ми вже працюємо над першою послугою - у нас є кілька варіантів - ми тестуємо все: наприклад, однією з послуг ми хочемо запустити можливість одружитися-розлучитися в метавсесвіті. Ми бачимо в цьому потенціал», – додав міністр цифрової трансформації.
Метавсесвіт можна сприймати, як значно більш поглиблену версію віртуальної реальності. Фактично, це великий віртуальний простір, що об'єднаний з безліччю віртуальних середовищ. Такий-собі новий світ у віртуальному просторі, який так само об’єднує планету, як і реальність.
Простіше кажучи, ви переходите з одного всесвіту (реального) в інший (віртуальний, метавсесвіт). Там ви знаходитеся у якості власного 3D-аватару, керуєте яким за допомогою VR-гарнітури. Метавсесвіт може замінити чимало звичних речей в реальності навіть у робочих процесах чи розвагах – від конференцій чи зустрічей, до відвідування концертів. При цьому, залишається ефект повної присутності, наче ви дійсно туди сходили.
Нагадаємо, що McDonald's відкрився у ще одному місті України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.