Одразу вдвічі виросли гонорари: Павло Зібров спіймав удачу за вуса і підхопив зіркову хворобу

«З родичами з росії відносин не підтримую»

Павло Зібров та Дмитро Гордон
Павло Зібров та Дмитро Гордон

Після 24 лютого 2022 року Павло Зібров дав неймовірну кількість інтерв'ю. Але оскільки він феноменально цікавий співрозмовник, його ніколи не набридає слухати. У недавньому інтерв'ю Дмитру Гордону артист розповів про свої найприємніші моменти у житті. І про найжахливіші розповів також.

Ваші родичі з росії після початку війни дзвонили вам? Цікавилися, чи ви взагалі живі?

«Після цієї – ні. В 14-му році вже стало якось прохолодно з тої сторони. Починалася розмова, братська, нормальна, як і має бути, але все одно за 2-3 хвилини воно заходило не туди. "Навіщо ви на Донбасі стріляєте, вбиваєте наших дітей?". Розмовляти нема про що. Одного разу дзвонив брат, казав, якщо вам там погано, приїжджайте у Вороніж, ми вас тут приймемо. У них така пропаганда, вони живуть у суцільному інформаційному жаху».

Росіяни живуть у суцільному інформаційному жаху
Росіяни живуть у суцільному інформаційному жаху

Ви добре знали Назарія Яремчука. Яким він був?

«З Назарієм ми дружили. Де ми тільки з ним по гастролях не їздили! Скромна, красива людина, без пафосу, без райдера. Планетарна людина».

Назарій Яремчук
Назарій Яремчук

А вашим кумиром був Муслім Магомаєв?

«Всі платівки його у мене були. Коли він приїжджав перший раз у Палац спорту, мені було десь 17 років. Ще у школі був. Я пам’ятаю, що була міліція на величезних конях. Вони розганяли жінок та били їх нагайками. Жінок! Тому що розбили вітрину у Палаці спорту й рушили туди. Деякі навіть порізалися».

А ви ж з ним пізніше познайомилися особисто.

«Після конкурсу “Нові імена” у Москві. Режисерка конкурсу мене побачила і запросила на творчій вечір Гуляєва. Там мені дали гримерку, в якій були Магомаєв та Дмитро Хворостовський. І ми з Дмитром, два пацани, дивимося на Мусліма. Муслім фарбується, а я навіть пудри не взяв з собою. Мені її дав Хворостовський. Мусліма цікавило, як ми взагалі потрапили не цей концерт, де зібралися одні зірки: Пахмутова, Кобзон та інші».

Ви чомусь у нього встигли навчитися?

«Він дав нам майстер-клас та поради для вокалістів. Дав інші поради: ви, хлопці, маєте балувати жінок, ми живемо заради них».

Муслім Магомаєв
Муслім Магомаєв

Чи був момент, коли ви зрозуміли, що стали популярними?

«Я відчув себе зіркою після пісні “Душі криниця”. У мене одразу виросли гонорари вдвічі, побільшало концертів. Я вже міг вибирати, куди їхати. З’явився в мене тоді свій райдер – тепер мені подавали “Волгу”».

Як ви пройшли першу велику популярність?

«Була в мене зіркова хвороба. Я приїхав з Москви й мене запрошує до себе київська оперета на вищу ставку, запрошує театр естради. Я почав вимагати собі великі афіші та концертні костюми. Це я вже тоді дорослий був. Якби мені було років 20, напевно, зіркова хвороба була б іншою».

Була в мене зіркова хвороба
Була в мене зіркова хвороба

У вас була слава, популярність, щастя. І раптом – війна. Ви розуміли, що війна буде, чи не вірили в це?

«Я думаю, більшість з нас не вірила. Хоча й були такі розмови, але не вірилось. У п’ятій ранку мене розбудила Марина. Я побачив за вікном два гелікоптери і відчув, що це справжня війна. І я, і дочка розуміли, що треба зібратися, без паніки, без криків. Взяли себе в руки. Марині було тяжче. На неї напав панічний страх, вона не знала, куди бігти. В неї тремтіли руки, потім почали тремтіти губи. Отак ми прожили два тижні в Києві і я зрозумів, що її потрібно кудись вивезти. Ми поїхали до Гросу. Подзвонив Міша Гросу і ми поїхали в Чернівці. Відсиділись там трошки, а потім передзвонив наш друг з Іспанії, запросив до себе. І ми поїхали туди. А через кілька днів українська громада дізналася, що тут Зібров. І почали робити концерти, збирати допомогу для України. Побули в Іспанії до травня 2022 року, потім росіян відігнали від Києва і ми повернулися».

Які почуття у вас до росіян сьогодні?

«Зараз я сіпаюся, коли чую російську мову. Нехай старші кажуть, до них не мають претензій. А буває, чую, як російською спілкується молодь, підлітки. Думаю, вас же навчала українська школа, українською мовою. Чому ж ви між собою спілкуєтеся російською мовою? Мене дратує російська мова. Дратують російські пісні, якщо десь чую».

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube