Одразу вдвічі виросли гонорари: Павло Зібров спіймав удачу за вуса і підхопив зіркову хворобу

Читать на русском

«З родичами з росії відносин не підтримую»

Читать на русском
Павло Зібров та Дмитро Гордон
Павло Зібров та Дмитро Гордон

«З родичами з росії відносин не підтримую»

Після 24 лютого 2022 року Павло Зібров дав неймовірну кількість інтерв'ю. Але оскільки він феноменально цікавий співрозмовник, його ніколи не набридає слухати. У недавньому інтерв'ю Дмитру Гордону артист розповів про свої найприємніші моменти у житті. І про найжахливіші розповів також.

Ваші родичі з росії після початку війни дзвонили вам? Цікавилися, чи ви взагалі живі?

«Після цієї – ні. В 14-му році вже стало якось прохолодно з тої сторони. Починалася розмова, братська, нормальна, як і має бути, але все одно за 2-3 хвилини воно заходило не туди. "Навіщо ви на Донбасі стріляєте, вбиваєте наших дітей?". Розмовляти нема про що. Одного разу дзвонив брат, казав, якщо вам там погано, приїжджайте у Вороніж, ми вас тут приймемо. У них така пропаганда, вони живуть у суцільному інформаційному жаху».

Росіяни живуть у суцільному інформаційному жаху
Росіяни живуть у суцільному інформаційному жаху

Ви добре знали Назарія Яремчука. Яким він був?

«З Назарієм ми дружили. Де ми тільки з ним по гастролях не їздили! Скромна, красива людина, без пафосу, без райдера. Планетарна людина».

Назарій Яремчук
Назарій Яремчук

А вашим кумиром був Муслім Магомаєв?

«Всі платівки його у мене були. Коли він приїжджав перший раз у Палац спорту, мені було десь 17 років. Ще у школі був. Я пам’ятаю, що була міліція на величезних конях. Вони розганяли жінок та били їх нагайками. Жінок! Тому що розбили вітрину у Палаці спорту й рушили туди. Деякі навіть порізалися».

А ви ж з ним пізніше познайомилися особисто.

«Після конкурсу “Нові імена” у Москві. Режисерка конкурсу мене побачила і запросила на творчій вечір Гуляєва. Там мені дали гримерку, в якій були Магомаєв та Дмитро Хворостовський. І ми з Дмитром, два пацани, дивимося на Мусліма. Муслім фарбується, а я навіть пудри не взяв з собою. Мені її дав Хворостовський. Мусліма цікавило, як ми взагалі потрапили не цей концерт, де зібралися одні зірки: Пахмутова, Кобзон та інші».

Ви чомусь у нього встигли навчитися?

«Він дав нам майстер-клас та поради для вокалістів. Дав інші поради: ви, хлопці, маєте балувати жінок, ми живемо заради них».

Муслім Магомаєв
Муслім Магомаєв

Чи був момент, коли ви зрозуміли, що стали популярними?

«Я відчув себе зіркою після пісні “Душі криниця”. У мене одразу виросли гонорари вдвічі, побільшало концертів. Я вже міг вибирати, куди їхати. З’явився в мене тоді свій райдер – тепер мені подавали “Волгу”».

Як ви пройшли першу велику популярність?

«Була в мене зіркова хвороба. Я приїхав з Москви й мене запрошує до себе київська оперета на вищу ставку, запрошує театр естради. Я почав вимагати собі великі афіші та концертні костюми. Це я вже тоді дорослий був. Якби мені було років 20, напевно, зіркова хвороба була б іншою».

Була в мене зіркова хвороба
Була в мене зіркова хвороба

У вас була слава, популярність, щастя. І раптом – війна. Ви розуміли, що війна буде, чи не вірили в це?

«Я думаю, більшість з нас не вірила. Хоча й були такі розмови, але не вірилось. У п’ятій ранку мене розбудила Марина. Я побачив за вікном два гелікоптери і відчув, що це справжня війна. І я, і дочка розуміли, що треба зібратися, без паніки, без криків. Взяли себе в руки. Марині було тяжче. На неї напав панічний страх, вона не знала, куди бігти. В неї тремтіли руки, потім почали тремтіти губи. Отак ми прожили два тижні в Києві і я зрозумів, що її потрібно кудись вивезти. Ми поїхали до Гросу. Подзвонив Міша Гросу і ми поїхали в Чернівці. Відсиділись там трошки, а потім передзвонив наш друг з Іспанії, запросив до себе. І ми поїхали туди. А через кілька днів українська громада дізналася, що тут Зібров. І почали робити концерти, збирати допомогу для України. Побули в Іспанії до травня 2022 року, потім росіян відігнали від Києва і ми повернулися».

Які почуття у вас до росіян сьогодні?

«Зараз я сіпаюся, коли чую російську мову. Нехай старші кажуть, до них не мають претензій. А буває, чую, як російською спілкується молодь, підлітки. Думаю, вас же навчала українська школа, українською мовою. Чому ж ви між собою спілкуєтеся російською мовою? Мене дратує російська мова. Дратують російські пісні, якщо десь чую».

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.