«Я прихильник не гадати, а вивчати трофеї, щоб точно розуміти, що є, а чого немає, як це реалізовано і, головне, як протидіяти"
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Росіяни знову доводять, що їм чхати також і на життя своїх співвітчизників
Разом із тим із цієї розмови зрозуміло, що ситуація з моральним духом серед окупантів «гірша за критичну».
Про це свідчить нове перехоплення телефонних розмов окупантів від Головного управління розвідки МО України, – передає Інформатор.
Нашим розвідникам вдалося перехопити розмову одного з рашистських офіцерів зі своєю дружиною. Під час дзвінку майбутній «груz-200» жаліється, що під його командуванням знаходяться одні недоумки. Для українців це, звичайно, не новина, бо інших серед рашистів й бути не може.
«Мені свої ішаки мізки виносять. Понабирали… Жалів… Тепер буду просто саджати. Просто доведу обстановку, хоча б. Хоч хтось знатиме, тому що все зависає і ніхто далі полку нічого не передає», – бідкається рашист.
На питання дружини про те, що дійсно ситуація з моральним духом така критична, він відповів, що критичною вона була ще місяць тому. Зараз усе навіть гірше. На це його дружина вирішила дати дуже «практичну» пораду:
«Одного пристрелити показово, інші може позатикаються… Добра в тебе дружина. Як кажуть: бий своїх, щоб чужі боялись», – говорить рашистка.
Раніше ми розповідали про те, як українські військові захищають підступи до Харкова.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.