"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Жінка відпустила ситуацію. І впоралася з інтернет-булінгом
Виконувачка обов'язків генеральної директорки Національного музею Голодомору-геноциду Леся Гасиджак з'явилася на обкладинці жіночого журналу про моду Vogue. Це відбулося на тлі скандалу про булінг через її зовнішній вигляд.
На сайті журналу Vogue також було опубліковано інтерв'ю Лесі. У ньому вона поділилася труднощами, з якими їй довелося зіткнутися під час конкурсу на посаду, яку вона зараз обіймає.
"Леся згадує, що в дитинстві була як всі діти — "можливо, трохи мала щічки на фото". Проте з жодними проблемами зі сприйняттям себе або булінгом не стикалася. Відмінниця по життю, Гасиджак, як і всі, здавала нормативи з фізкультури — і біг, і стрибки.
Леся каже, що за своє життя випробувала безліч систем харчування, а в один прекрасний день вирішила, що відпускає ситуацію, оскільки впливати на неї неможливо.
"Вона справляє враження людини, яка в ладу з собою та власним тілом, і це неминуче захоплює. Коли я питаю про коло підтримки, яке допомогло їй впоратися зі стресом, її очі виблискують. І неочікувано вона додає, що чоловіки, які були поруч, завжди "допомагали їй відрощувати крила" та ніколи не хейтили. Образи вона чула лише від жінок", — сказано у статті.
25 липня Мінкульт опублікував допис про етапи будівництва Музею Голодомору. У дописі була фотографія Гасиджак.
Раніше Юрист Клим Братківський та керівник проєкту Digests and Analytics Ukraine Вадим Хомака вказали на недоречність кандидатури Гасиджак "через її зовнішній вигляд" (обидва пости згодом видалили). Братківський написав, що "музей має очолити військовий, який пройшов російський полон і реально знає, що таке голод". Гасиджак заявила, що подасть у суд через образу честі й гідності.
До речі, згодом Братківський прийшов до музею з квітами, з метою вибачитись перед Гасиджак. Проте директорки музею Голодомору на місці не було, а квіти працівники структури відмовилися передавати квіти, аргументувавши це тим, що вони "не працюють кур'єрами".
Сама Гасиджак потім написала: "Сьогодні до Музею прийшов молодий чоловік, з квітами. Купив і прослухав екскурсію. Поцікавився, чи є Леся Гасиджак, і коли почув, що вона має вихідний (для відвідувачів музей працює з четверга по неділю, але адміністрація музею має вихідні у суботу і неділю, бо працює з понеділка по п'ятницю, що регламентовано Правилами внутрішнього трудового розпорядку, які є частиною Колективного договору), попросив передати мені квіти і сказав: "Я Клим Братківський". Звісно, квіти в нього не прийняли, бо екскурсовод, науковий співробітник, завідувач відділу, касир і доглядач, згідно з посадовими інструкціями, не зобов'язані надавати кур'єрські послуги і не є секретарями чи помічниками керівника".
У четвер, 13 липня 2023 року, Верховна Рада України ухвалила законопроект "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2023 рік" щодо додаткового фінансування Національного музею Голодомору – геноциду".
Голова комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Микита Потураєв казав, що відмовитися добудувати музей у 90-у річницю трагедії означатиме "плювок на могили всіх, хто загинув від голоду".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.