Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Переважна більшість цих воїнів потрапила у полон у перші дні та тижні війни, серед них багато поранених
У неділю, 10 червня, відбувся ще один обмін полоненими. Додому повернулись 95 захисників. Переважна більшість з них потрапила у полон у перші дні та тижні війни.
Про це повідомив Андрій Єрмак, глава Офісу президента України.
"Повертаємо додому 95 наших людей. У списку воїни ЗСУ, Нацгвардії, а також прикордонники. Серед них 93 рядових та сержантів і двоє офіцерів", - написав він.
До своїх родин їдуть, зокрема, полонені з Маріуполя та бійці, які потрапили в полон до окупантів в районі Чорнобильської АЕС. Також є відважні прикордонники з острова Зміїний, які не злякалися "русского воєнного корабля". Є хлопці з-під Бахмута, а також захисники "Азовсталі. Зокрема, вдалося повернути учасників спецоперації, які летіли на гелікоптері в оточений Маріуполь, на «Азовсталь».
"Багато наших перебували в полоні пораненими. Продовжуємо виконувати задачу Президента України Володимира Зеленського повернути всіх Я вдячний нашій команді, Координаційному штабу з питань поводження із військовополоненими за роботу 24/7. Вона триватиме до того дня, коли в Україну повернеться останній полонений українець", - написав Єрмак.
Між Україною та Угорщиною розгорівся скандал з приводу звільнення 11 громадян України з російського полону. Нещодавно угорські ЗМІ повідомили, що Російська православна церква нібито передала Угорщині цих полонених. Усі вони - жителі Закарпаття, етнічні угорці. Пізніше інформацію підтвердили в уряді країни.
МЗС поставило вимогу угорському послу негайно допустити до цих громадян України нашого консула. Проте, реакції не відбулося. У Буданова кажуть, що ГУР про це звільнення нічого не знає. Також є підозри, що Угорщина готує провокативно-маніпулятивну пресконференцію зі звільненими полоненими (якщо вони взагалі існують та не є підставними особами), щоб дискредитувати Україну. Де ці 11 людей і чи справді вони на свободі - невідомо.
За попереднім обміном Україні вдалося повернути додому 106 наших людей. Це 8 офіцерів та 98 військових і сержантів. Вони билися за Бахмут і здійснили подвиг.
За останньою інформацією від Ірини Верещук, у російському полоні перебували 2 500 українців, але це число могло змінитися.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.