«Тема чутлива, тут будь-яке слово може вплинути на результат», — вважає представник ГУР.
Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Йдеться про 11 військовополонених нібито угорського походження
8 червня росія нібито передала групу українських військовополонених із Закарпаття до Угорщини. Обмін відбувався за сприянням російської православної церкви. Однак в Україні про ніякі обміни полоненими не знають. Тож в уряді вже планують говорити з усіма учасниками передачі військових та з’ясовувати деталі справи.
Про це заявив представник ГУР МО Андрій Юсов в ефірі телемарафону.
«Оскільки Україна – це цивілізована держава, то для нас головне – людина та життя. Сподіваємось, що в результаті цих маніпуляцій з боку держави-агресора частина українців опиниться на свободі», – заявив він.
«Тема чутлива, тут будь-яке слово може вплинути на результат», — вважає представник ГУР.
Юсов також нагадав, що «Москва не виконує гуманітарного права та Женевських конвенцій, а використовує їх, маніпулює в своїх інтересах».
Напередодні віцепрем’єр-міністр Угорщини Жолт Шем’єн стверджував, що групу українських військовополонених із Закарпаття Росія передала Угорщині на її прохання. Йдеться про 11 українських військовополонених нібито угорського походження могли бути відправлені до Угорщини без відома Києва.
«Все це є жестом Російської православної церкви щодо Угорщини, цим люди завдячують своєю свободою», – сказав Жолт Семьєн
На сайті РПЦ про це з’явилося повідомлення. В якому йшлося про те, що обмін відбувся 8 червня з благословення патріарха Московського і всієї Русі Кирила.
«В рамках міжцерковної співпраці на прохання угорської сторони відбулася передача Угорщині групи українських військовополонених закарпатського походження, які брали участь у бойових діях», – йдеться в повідомленні.
Метою передачі називають повернення втраченої легітимності російської церкви, адже проти неї запровадили низку міжнародних санкцій.
Також раніше ми писали про те, що Угорщина готує провокативну пресконференцію з полоненими, яких їй передала росія.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.