«Треба реально захищати свою державу, а не ховатися від ТЦК чи чогось подібного. В іншому випадку прийдуть інші ТЦК — російські, й це зараз відбувається на окупованих територія України. А там все відбувається повним ходом, повірте мені»
У пісні багато простих, знайомих станів — коли ніби все ще поруч, але вже не разом. Вона про ті моменти, коли зв’язок між людьми стихає не через скандал, а через мовчання, яке стало звичним. Артистка зізнається, що це не пісня про розрив із претензією — це про усвідомлення, що двоє більше не дивляться в один бік.
Голова бюджетного комітету Підласа висловила думку, що наразі шанси на прийняття відповідного законопроекту мінімальні
Нещодавно у Верховній Раді був зареєстрований законопроект, який пропонує запровадити новий податок для самозайнятих осіб. Зокрема, мова в документі, одним з авторів якого є голова податкового комітету Данило Гетманцев, йде про таксистів, курʼєрів, фотографів та інших видів діяльності. Ініціатори проекту закону пропонують зобовʼязати їх платити 6% від доходу.
Ця ініціатива викликала велику хвилю обговорень в суспільстві. Однак голова бюджетного комітету Ради Роксолана Підласа запевняє, що ймовірність її ухвалення у парламенті на досить низькому рівні. Про це народна депутатка розповіла в інтервʼю РБК-Україна.
Відповідаючи на питання журналіста, чи дійсно можливо, що Рада ухвалить закон про запровадження 6% податку на самозайнятих осіб, Підласа відповіла: "Це вже називають "Стригти кур'єрів “Глово"... Ні, я думаю, що цей законопроект має мінімальні шанси на ухвалення".
За даними "Економічної правди", у владних колах ініціативу підтримують не всі. Під законопроєктом підписалися голови податкового комітету, комітету місцевого самоврядування, комітету з питань економічного розвитку, комітету з питань екологічної політики та комітету з питань соціальної політики. З іншого боку документ поки не підтримують зокрема в Мінфіні. У ЗМІ зазначають, що без цього міністерства ухвалити законопроект та погодити його з міжнародними партнерами, зокрема, з МВФ, майже неможливо.
Законопроєкт №10166 має 18 авторів, серед яких голова податкового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев та його заступник Ярослав Железняк. За словами останнього, документ має на меті спростити умови легалізації доходів для понад 500 тисяч самозайнятих осіб. Йдеться про 20 видів діяльності:
За словами Железняка, законом буде створено прозоре й зрозуміле регулювання діяльності онлайн-платформ. Як приклад він навів такі компанії, як Uber, Bolt, Uklon, Glovo, де працює понад 300 тисяч самозайнятих водіїв та кур'єрів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.