У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
Ще одна послуга буде доступна через "Дія"
В Україні активно продовжується діджиталізація: чимало послуг вже переведено в електронний формат. Тепер стало відомо, що українці зможуть перевіряти статус документів будівельної сфери в онлайн-режимі, за допомогою порталу "Дія".
Про це повідомляється на офіційній сторінці проєкту "Дія" в Telegram. Зазначається, що в електронному кабінеті громадянина додали новий розділ – "Моє будівництво". Там будуть відображатися всі документи з будівництва, в яких ви вказані в якості замовника.
Для того щоб скористатися послугою, треба перейти в розділ "Моє будівництво" як фізична або юридична особа. Для цього знадобиться електронний підпис (можна використовувати як КЕП, так і "Дія. Підпис").
У системі відображатимуться документи, які пов'язані з будівництвами, де ви є замовником. Переважно це ті документи, які створені після липня 2020 року. Тобто після того, як з'явилася Єдина державна електронна система у сфері будівництва.
Експерти пояснили, що документи підтягнуться незалежно від форми подання. Це значить, що немає значення, подавали ви їх через Центр надання адміністративних послуг або через "Дію": вони в обох випадках будуть в системі.
Тепер через "Дію" українці зможуть оформити автоцивілку, зелену картку, страхування життя, туристичний поліс. При цьому всі документи автоматично підтягнуться з застосунку в договір: вручну заповнювати нічого не доведеться.
Також в застосунок "Дія" повернули штрафи автоматичної фіксації порушень ПДД. Раніше сервіс був тимчасово недоступним через те, що оновлювалися реквізити. Тепер українці знову зможуть оплачувати штрафи онлайн.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що окупанти створюють фейкові чатботи "єВорог". Експерти пояснили, як помилитися.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.