"Ми готові до будь-якого формату діалогу, але є умова - повне й безумовне припинення вогню."
- Цю пісню я співала мамі, коли була маленькою. Зараз я співаю її з тою самою любов'ю, але вже дорослим голосом. Українською мовою. Тому що тепер і я, і країна, і час зовсім інші. Це не кавер. Це моє нове "дякую" мамі... Усім мамам України, - каже SWOIIA.
Користуйтеся тільки посиланням з офіційних джерел
Вже понад 435 тисяч українців запустили єВорог, проте скільки заявок пішли у фейкові чатботи, залишається тільки здогадуватись. Щоб не натрапити на підробку, переходьте в бот з головного екрана в застосунку Дія або ж за посиланням, що публікується в дописах на офіційних каналах Дії та Мінцифри. Про це Інформатору стало відомо з публікації у застосунку Дія.
Будьте уважні та обережні! Адже фейки можуть створювати й вороги. Тож користуйтеся тільки посиланням з офіційних джерел чи переходьте в бот із головного екрана в застосунку Дія. Також запамʼятайте справжнє посилання. Як зрозуміти, що перед вами справжній єВорог?
У березні 2022 року Мінцифра запустила чатбот єВорог у Telegram. Якщо ви бачите російську техніку чи окупантів, то відправляйте точну геолокацію їхнього розташування, а також фото та відео. Для цього потрібно буде підтвердити особу через застосунок Дія.
Як скористатися чатботом:
Усі дані щодо ворога будуть передані до ЗСУ. Допоможіть нашій армії – повідомляйте адресу пересування військової техніки та військ окупантів. Вони допоможуть Штабу Збройних Сил України швидко дати гідну відсіч супротивнику.
Раніше Інформатор повідомляв, яку інформацію про окупантів важливо повідомляти в чат-бот «єВорог».