“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Користуйтеся тільки посиланням з офіційних джерел
Вже понад 435 тисяч українців запустили єВорог, проте скільки заявок пішли у фейкові чатботи, залишається тільки здогадуватись. Щоб не натрапити на підробку, переходьте в бот з головного екрана в застосунку Дія або ж за посиланням, що публікується в дописах на офіційних каналах Дії та Мінцифри. Про це Інформатору стало відомо з публікації у застосунку Дія.
Будьте уважні та обережні! Адже фейки можуть створювати й вороги. Тож користуйтеся тільки посиланням з офіційних джерел чи переходьте в бот із головного екрана в застосунку Дія. Також запамʼятайте справжнє посилання. Як зрозуміти, що перед вами справжній єВорог?
У березні 2022 року Мінцифра запустила чатбот єВорог у Telegram. Якщо ви бачите російську техніку чи окупантів, то відправляйте точну геолокацію їхнього розташування, а також фото та відео. Для цього потрібно буде підтвердити особу через застосунок Дія.
Як скористатися чатботом:
Усі дані щодо ворога будуть передані до ЗСУ. Допоможіть нашій армії – повідомляйте адресу пересування військової техніки та військ окупантів. Вони допоможуть Штабу Збройних Сил України швидко дати гідну відсіч супротивнику.
Раніше Інформатор повідомляв, яку інформацію про окупантів важливо повідомляти в чат-бот «єВорог».