У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
Приспів цієї пісні лежав у моїх чернетках кілька років. Я постійно до нього поверталася, але… І ось одного зимового ранку (насправді листопадового, коли випав перший сніг) я сіла за фортепіано, і “пазл склався”. «СНІГ» — це новорічна історія про стосунки. Ваше нагадування про те, що Новий рік — чудова нагода дійсно розпочати НОВИЙ РІК свого життя.
Повістка має містити інформацію про прізвище, ім'я, по-батькові адресата, його адресу, має мати свій номер та роз'яснення, якими будуть наслідки неявки за нею
З 17 липня в Україні почали розсилати повістки військовозобов'язаним громадянам за місцем їх реєстрації або адресою, яку вони вказали при оновленні даних через застосунок Резерв+. Для того, щоб розуміти, що повістка виписана правильно, слід перевірити цей документ на наявність чіткого переліку даних, які мають бути у ній зазначені.
Про те, які дані мають бути зазначені у документі, пише 24 канал. Зазначається, що окрім прізвища та імені у повістці має бути багато інших даних, зокрема й про орган, який її виписав, і її реєстраційний номер. Повний перелік даних, які має містити правильно оформлена повістка виглядає таким чином:
Вручати повістки можуть лише чітко визначені й уповноважені на це особи. Йдеться зокрема про:
Адмінпостанову про штраф військовозобов'язаним громадянам виписуватимуть працівники ТЦК та СП, оскільки саме вони мають найбільше інформації про громадян призовного віку. Автоматичних штрафів не буде взагалі. Їх можуть накласти впродовж періоду від трьох місяців до одного року.
Водночас оновити свої дані українці зможуть і пізніше 16 липня. Таким чином вони усунуть адміністративне порушення й уникнуть штрафу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.