Німеччина перемогла Грецію у чвертьфіналі Євробаскета-2022

Поєдинок проходив на «Мерседес-Бенц Арена» у Берліні

Німеччина  перемогла Грецію у чвертьфіналі Євробаскета-2022

На чемпіонаті Європи з баскетболу пройшов другий матч стадії 1/4 фіналу. Господарка фінального етапу змагань збірна Німеччини зустрілась зі збірною Греції. Вирішальним у грі став провал греків у третій чверті.

У вівторок, 13 вересня, на чемпіонаті Європи з баскетболу серед чоловічих команд пройшов другий чвертьфінальний поєдинок. Один з фаворитів турніру збірна Греції грала зі збірною Німеччини. На етапі 1/8 фіналу Греція здолала збірну Чехії, а Німеччина перемогла збірну Чорногорії.

Перебіг поєдинку

Німці відкрили рахунок дальнім кидком. Греки відповіли тим же. З третьої хвилини Німеччина почала йти у відрив. Команда повела 14:5, а у середині першої чверті перевага збірної Німеччини виросла до одинадцяти очок. Греція підключила резерви і до 8-ї хвилини скоротила відставання до трьох балів. Закінчилась перша десятихвилинка з рахунком 31:27 на користь Німеччини.

На початку другої чверті Німеччина збільшила відрив до семи очок. На 5-й хвилині відстань між суперниками скоротилась до двох балів, а через дві хвилини Папаніколау зрівняв рахунок. Греки ненадовго повели в рахунку. Німці повернули собі лідерство, але на останній секунді першої половини матчу Слоукас кидком з середини майданчика вивів вперед збірну Греції.

Німеччина - Греція

Третю чверть Німеччина почала з ривку 7:0. За 5 хвилин ігрового часу Греція набрала лише одне очко. Німеччина не зупинялась, збільшивши різницю до 15-ти очок на свою користь. Заключну чверть команди починали за рахунку 83:71. Німеччина і надалі продовжувала утримувати суперника на солідній відстані. В середині четвертої десятихвилинки Греція програвала мінус 16. Збірну Греції могло врятувати лише диво. Німеччина провалів не допустила і  попрямувала у півфінал чемпіонату Європи.

• Німеччина — Греція 107:96 (31:27, 26:34, 26:10, 24:25).

Сітка турніру

У півфіналі збірна Німеччини зіграє зі збірною Іспанії. Іспанці в непростому поєдинку переграли збірну Фінляндії. Іншу півфінальну пару складуть переможці протистоянь Сербія – Польща, та Франція - Італія. Півфінали пройдуть 16 вересня, а фінал запланований на 18 вересня.

Раніше Інформатор повідомляв про результати матчів шостого туру чемпіонату Італії з футболу. Також ми розповідали про перебіг матчів четвертого туру Української Прем’єр-ліги.