У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
IRIS-T – це ракета "повітря-повітря", яку адаптували до пуску із землі
Німеччина передасть Україні зенітно-ракетні комплекси IRIS-T. Канцлер Німеччини Олаф Шольц повідомив про готовність передачі цієї зброї під час свого виступу у Бундестазі.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Defense Express.
Зараз IRIS-T SLM знаходиться у розробці. Перший комплекс, ймовірно, буде готовий лише у листопаді. Десять таких систем можуть виготовити лише у найближчі три-чотири роки. Відомо, що зараз Німеччина укладає контракт із Єгиптом на 16 комплексів IRIS-T SLM, але досі, за неофіційною інформацією, Берлін передав лише один зенітно-ракетний комплекс восени 2021 року.
Характеристики IRIS-T SLM
Варто зазначити, що IRIS-T SLM має кілька конструктивних переваг. Це вертикальний старт ракети, що дало змогу усунути мертву зону над комплексом. До складу ЗРК може бути введена станція радіотехнічної розвідки від німецької компанії Hensoldt, яка дозволяє комплексу працювати в пасивному режимі із засідок.
Ракета IRIS-T у цій версії має радіолокаційну головку самонаведення, традиційно вона була оснащена інфрачервоною.
Шольц не став уточнювати версію системи, тому мова йде про IRIS-T SLS - зенітно-ракетний комплекс ближньої дії. Цей комплекс завершив випробування нещодавно — влітку 2020 року.
Характеристики IRIS-T SLM
Тобто, ні у версії IRIS-T SLM, ні у версії IRIS-T SLS наявних запасів зенітних ракетних систем немає. Швеція або Єгипет можуть "посунутись" у графіку отримання замовлених ЗРК, але це здається малоймовірним. Крім того, мова все одно йтиме про "гомеопатичні дози".
Нагадаємо, Словаччина передасть Україні вісім артилерійських установок Zuzana 2. Крім того, Чехія планує надати Україні до 30 мільйонів доларів військової допомоги.
Також Інформатор писав, що Ізраїль відправив в Україну 2 000 касок та 500 жилетів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.