Українці цілком реально можуть зменшити суму у рахунку за світло
З приходом холодів суми в платіжках українців за світло збільшуються. Особливо відчутним здорожчання є для тих, хто користується електрообігрівачами або вмикає кондиціонер. Зменшити витрати можна, якщо перейти на «нічний» тариф. З ним електроенергія, спожита з 23:00 до 07:00, коштує вдвічі дешевше – 2,16 грн/кВт-год. Про це розповіли у пресслужбі компанії YASNO з групи ДТЕК.
Щоб користуватися перевагами «нічного» тарифу, головною умовою є наявність двозонного лічильника. Такий прилад обліку відрізняється від звичайного тим, що фіксує споживання окремо вдень та вночі. І якщо перевести роботу енергомістких приладів на проміжок між 23:00 та 07:00, то цілком реально зменшити суму у рахунку за світло. Наприклад, у цей час можна вмикати бойлер, обігрівач, пральну машину, зарядні пристрої та іншу техніку.
Для більшої зручності та економії варто встановити двозонний лічильник з технологією GSM. Він не лише дозволяє перейти на «нічний» тариф, а й забезпечує автоматичне зчитування показань. З цим приладом немає потреби щомісяця передавати дані оператору системи розподілу чи постачальнику. Натомість споживач завжди отримуватиме точний розрахунок використаних кіловат-годин та буде сплачувати лише за фактичне споживання.
Станом на кінець жовтня 2024 року близько 630 тисяч клієнтів YASNO відмовились від отримання паперових рахунків за електроенергію. Усі вони перейшли на користування електронними. Щомісяця кількість таких клієнтів лише зростає. Чому вигідно відмовлятись від паперових рахунків за електроенергію:
Обираючи користування особистим кабінетом, клієнти отримують новий досвід і вміння користуватись таким зручним сервісом, як особистий кабінет, який на додачу, містить ряд зручних функцій, таких як: швидка оплата рахунків, відображення статистики споживання, перегляд балансу (історія оплат та нарахувань), передача показань лічильника та програма лояльності. Електронні рахунки, як вже зазначалось вище, зберігаються в особистому кабінеті YASNO та доступні до перегляду/завантаження/друку у будь-який час.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.