“Всюди, де вони росіяни заходили на наші території, вони знищували школи та церкви. Росіяни вбили 50 священнослужителів тільки за те, що вони “повинні” були служити патріарху Кірілу та їхній церкві, а священник служить людям та Богу”
"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Наступний тиждень 16-22 грудня несе нам одразу дві добрі новини
«Вірні друзі» — розповідає про прості, але важливі істини, це справжній тост за дружбу, яка стає опорою та долає час і відстані, нагадування про те, як важливо залишатися щирими в цьому швидкоплинному світі, де спогади гріють душу, а моменти разом залишаються в серці назавжди.
У прийнятті рішень Тупицький діяв в своїх інтересах
Глава Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Олександр Новиков склав два адміністративних протоколи на голову Конституційного суду України (КСУ) Олександра Тупицького. У нього є земельна ділянка в окупованому Криму.
Про це йдеться на сайті НАЗК,- передає Інформатор .
«Перший протокол стосується недостовірної інформації в декларації. Другий - через конфлікт інтересів, оскільки 27 жовтня 2020 року Тупицький як суддя КСУ проголосував за рішення, яким визнавалося неконституційним право НАЗК складати адміністративні протоколи», - заявив Новіков.
На початку жовтня антикорупційне агентство направило Тупицькому запит, щоб той пояснив, чому в декларації немає відомостей про земельну ділянку, яка розташована в Ялті. Інформації про цю ділянку немає і в державному земельному кадастрі України. У той же час в російському кадастр записано, що 19 липня 2018 року Тупицький придбав право власності на вказану земельну ділянку за російським законодавством.
Він повідомив НАЗК, що йде у відпустку, і попросив дати йому більше часу для дачі пояснень.
«Тупицький усвідомлював, що по відношенню до нього НАЗК може скласти протокол про вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією. 27 жовтня 2020 року Тупицький взяв участь в розгляді рішення КСУ № 13-р / 2020 року, яким право агентства складати адміністративні протоколи визнано неконституційним. Він голосував за прийняття рішення в тій редакції, яка задовольняла його приватний інтерес», - пояснив Новіков.
З 31 грудня 2020 року набули чинності зміни до кодексу України про адміністративні правопорушення, за якими скласти протокол про такі адміністративні правопорушення, якщо їх вчинив суддя, можуть тільки особисто глава НАЗК або його заступники.
Нагадаємо, Тупицького не пускають на роботу до КСУ після відпочинку в Дубаї. Крім того, президент України Зеленський підписав указ про тимчасове відсторонення Тупицького з посади. його також запідозрили в підкупі свідка, що Тупицький заперечував .
Також Інформатор писав, що глава КСУ Тупицький подав позов до суду на управління держохорони за недопуск до роботи КСУ.