Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Велику увагу наразі приділяють і можливостям кар’єрного зростання всередині компанії
В Україні роботодавці для додаткової мотивації можуть пропонувати працівникам матеріальні стимули - грошові заохочення, премії. Також йдеться і про нематеріальні стимули - навчальні програми, курси англійської мови та йоги, коригування робочого графіка. Зараз на перший план вийшла нематеріальна мотивація.
Про це йдеться у матеріалі видання "Фокус". Коли ринок перетворився з ринку роботодавця на ринок шукача, чимало компаній замислились над мотиваційними пакетами. Звісно, до війни вони мали певні мотиваційні складові, які використовували для підтримки своїх кадрів.
"Ми проводимо навчання, тренінги, залучаємо наших співробітників до нових проєктів, частину з яких ініціюють безпосередньо їх колеги. Прикладом став проєкт зі створення мультфільмів про цінності компанії, який працівники створили повністю власними силами", - розповіла HR-директорка мережі Фокстрот Тетяна Брюханова.
Під час війни роботодавці більше уваги приділяють питанням безпеки. Також вони не забувають про різноманітну допомогу своїм працівникам.
"Допомагаємо нашим працівникам з розміщенням в евакуації, компенсуємо тимчасову оренду житла, підтримуємо тих, чиє житло постраждало та хто опинився у складних життєвих обставинах, максимальну увагу приділяємо підтримці наших мобілізованих та їх родин", - зазначила начальниця центру компенсацій та пільг департаменту менеджменту персоналу Укрсиббанку.
Велику увагу наразі приділяють і можливостям кар’єрного зростання всередині компанії. Заступник директора департаменту по роботі з персоналом Креді Агріколь Банку Олег Білоусов наголошує, що пріоритет надається внутрішнім кандидатам, що створює кращі можливості для вертикального та горизонтального професійного розвитку колег.
В Україні найбільш популярними лишаються наразі фахівці, пов'язані з обслуговуванням клієнтів, торгівлею та фінансами. Відчутна різниця між зарплатами є в охоронців, офіціантів, кухарів. Велике зростання (63%) показують зарплати психологів, адже попит на їхню роботу суттєво збільшився на тлі повномасштабного російського вторгнення. Найбільше зросли зарплати в таких галузях, як готельно-ресторанний бізнес, туризм; будівництво, архітектура, дизайн інтер'єру; роздрібна торгівля. Фахівці вважають, що це свідчить про розвиток малого бізнесу, популяризацію внутрішнього туризму та збільшення попиту на спеціалістів з відновлення та розбудови України в умовах війни.
Раніше ми писали, що роботодавцям посилять відповідальність за затримку зарплати. Також читайте, чи зобов'язаний роботодавець вручати повістки своїм працівникам.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.