Не по енергетиці: у Буданова розповіли, по яких об'єктах росіяни готують атаки

Читать на русском

Російські воєнні злочинці вже найближчим часом змінять пріоритети своїх ракетних ударів, тепер їх цікавитимуть мости, аеродроми та промислові підприємства

Читать на русском
Вадим Скібіцький
Вадим Скібіцький пояснює, чому змінились настрої ворога /Фото Укрінформ

Російські воєнні злочинці вже найближчим часом змінять пріоритети своїх ракетних ударів, тепер їх цікавитимуть мости, аеродроми та промислові підприємства

Енергетика й надалі залишиться мішенню російських обстрілів, але по завершенні зими основною ціллю атак будуть промислові та військові об’єкти. Окупанти передусім битимуть ракетами й снарядами по дислокаційних місцях наших військ і техніки. У центрі уваги ворогів також аеродроми й аеропорти. 

Про це розповів Вадим Скібіцький, заступник начальника Головного розвідувального управління України, в інтерв'ю РБК.   

"Кліматична зима вже закінчилась, а Кремлю так і не вдалося зруйнувати українську енергосистему. Візьмімо останні удари безпілотними літальними апаратами в ніч з 17 на 18 березня та в ніч з 21 на 22 березня. Під удар потрапили бази пально-мастильних матеріалів у Новомосковську, Житомирі і ще були влучання в Яворівському районі. Які основні цілі були? Система логістики наших військ і концентрація нашої техніки, що знаходиться в пунктах дислокації", - пояснив заступник Буданова. 

В ГУР вважають, що удари по нафтобазах все одно будуть, адже ворог хоче позбавити нас ресурсів для ведення бойових дій та нормального цивільного життя. Але головні мішені ударів навесні та влітку - це місця концентрації військ і система логістики наших угруповань. Крім того, ворог спробує гатити по об'єктах критичної інфраструктури.

"Ми аналізуємо, розвідку яких об'єктів веде Російська федерація. Серед них є і гідротехнічні споруди, мости через Дніпро, аеродроми та аеропорти, шляхи постачання озброєння та військової техніки, які йдуть із Заходу. Росія постійно здійснює розвідку цих об'єктів, в тому числі космічну. Мішенями ворога також можуть стати гідротехнічні та очисні споруди", - сказав Скібіцький. 

Ракет мало, воювати не хочуть

Українська розвідка виявила, що запаси ракет у росіян вичерпуються, а на виготовлення нових потрібен час. Ось чому масовані ракетні удари тепер бувають раз на місяць, а не щотижня, як на початку війни. Надалі ситуація навряд чи зміниться, вважають в ГУР. 

У розвідці також бачать панічні настрої російських мобілізованих, які здебільшого хочуть утекти або ж здатися в полон. За "рускій мір" і диктатора путіна ніхто вмирати не хоче. Але власні загороджувальні загони стріляють їм у спини та не дають розбігтися. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.