Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Російські воєнні злочинці вже найближчим часом змінять пріоритети своїх ракетних ударів, тепер їх цікавитимуть мости, аеродроми та промислові підприємства
Енергетика й надалі залишиться мішенню російських обстрілів, але по завершенні зими основною ціллю атак будуть промислові та військові об’єкти. Окупанти передусім битимуть ракетами й снарядами по дислокаційних місцях наших військ і техніки. У центрі уваги ворогів також аеродроми й аеропорти.
Про це розповів Вадим Скібіцький, заступник начальника Головного розвідувального управління України, в інтерв'ю РБК.
"Кліматична зима вже закінчилась, а Кремлю так і не вдалося зруйнувати українську енергосистему. Візьмімо останні удари безпілотними літальними апаратами в ніч з 17 на 18 березня та в ніч з 21 на 22 березня. Під удар потрапили бази пально-мастильних матеріалів у Новомосковську, Житомирі і ще були влучання в Яворівському районі. Які основні цілі були? Система логістики наших військ і концентрація нашої техніки, що знаходиться в пунктах дислокації", - пояснив заступник Буданова.
В ГУР вважають, що удари по нафтобазах все одно будуть, адже ворог хоче позбавити нас ресурсів для ведення бойових дій та нормального цивільного життя. Але головні мішені ударів навесні та влітку - це місця концентрації військ і система логістики наших угруповань. Крім того, ворог спробує гатити по об'єктах критичної інфраструктури.
"Ми аналізуємо, розвідку яких об'єктів веде Російська федерація. Серед них є і гідротехнічні споруди, мости через Дніпро, аеродроми та аеропорти, шляхи постачання озброєння та військової техніки, які йдуть із Заходу. Росія постійно здійснює розвідку цих об'єктів, в тому числі космічну. Мішенями ворога також можуть стати гідротехнічні та очисні споруди", - сказав Скібіцький.
Українська розвідка виявила, що запаси ракет у росіян вичерпуються, а на виготовлення нових потрібен час. Ось чому масовані ракетні удари тепер бувають раз на місяць, а не щотижня, як на початку війни. Надалі ситуація навряд чи зміниться, вважають в ГУР.
У розвідці також бачать панічні настрої російських мобілізованих, які здебільшого хочуть утекти або ж здатися в полон. За "рускій мір" і диктатора путіна ніхто вмирати не хоче. Але власні загороджувальні загони стріляють їм у спини та не дають розбігтися.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.