«Не додавай роботи»: в Україні встановили борди на підтримку поліції, медиків і рятувальників

Читать на русском

Соціальну рекламу проводять Центр демократії та верховенства права і креативне агентство Provid

Читать на русском
«Не додавай роботи»: в Україні встановили борди на підтримку поліції, медиків і рятувальників

Соціальну рекламу проводять Центр демократії та верховенства права і креативне агентство Provid

Сьогодні кожен водій, велосипедист і пішохід може допомогти країні — для цього всі вони мають дотримуватися Правил дорожнього руху. Нагадувати про це українцям буде інформаційна кампанія «Не додавай роботи», яка стартувала 4 липня 2022 року у вигляді рекламних бордів.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу Центру громадського здоров'я України.

Мета кампанії — нагадати громадянам, що кожна ДТП перетворюється на додаткову роботу для поліції, рятувальників та медиків. А в умовах війни так важливо берегти їхній час. Зараз кожна секунда особливо дорога для порятунку життів. У кожної з цих служб список справ і так поповнився важливими обов’язками: поранені, завали зруйнованих будинків, виклики на підозри мінувань…

Кампанія нагадуватиме українцям: наш щоденний внесок у місію рятувальників, медиків та поліції — не стати винуватцем ДТП і не додавати їм роботи.

«Не додавай роботи»: в Україні встановили борди на підтримку поліції, медиків і рятувальників 1

Самих світлин медиків, патрульних або рятувальників на макетах немає — це нагадування про те, що зараз вони не мають зайвого дня, аби влаштувати фотосесію — у них термінові виклики.

«Не додавай роботи»: в Україні встановили борди на підтримку поліції, медиків і рятувальників 2

Ця соціальна реклама вже розміщена в Києві, Львові, Житомирі, Кропивницькому та Черкасах. Організатори планують продовжити її розміщення і в інших областях України.

«Не додавай роботи»: в Україні встановили борди на підтримку поліції, медиків і рятувальників 3

«У перші тижні повномасштабного російського вторгнення правила дорожнього руху відчутно відійшли на задній план. Автівок на вулицях практично не було, світлофори не працювали. Однак на дорогах тилових міст уже побільшало транспорту, а отже, й аварій. Ми майже щодня чуємо, як поліція, медики та ДСНС виїздять на місця ДТП. Звідси й потреба в такій кампанії. Ми віримо, що українці свідомі, і хочемо нам усім про це нагадати», — каже Олеся Холопік, директорка Центру демократії та верховенства права.

До слова, соціальну рекламу «Не додавай роботи» також підтримали Міністерство культури та інформаційної політики України, Міністерство охорони здоров’я України, Патрульна поліція України та Державна служба України з надзвичайних ситуацій (ДСНС).

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Головне фото: Громадський простір

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.