Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
У цьому питанні потрібно розглядати домогосподарство
Реальний прожитковий мінімум в Україні значно більший за фактичний і становить близько 6 500 гривень. Зараз уряд працює над тим, щоб забезпечити його підвищення з 1 грудня.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на інтерв’ю міністерки соціальної політики України Оксани Жолнович агентству "Інтерфакс-Україна".
"За нашими оцінками, приблизно у 2,6 раза більше за той, який передбачено, тобто близько 6,5 тисяч гривень", - заявила Жолнович.
За її словами, у цьому питанні потрібно розглядати домогосподарство.
"Якщо це одна людина, то їй потрібно десь тих 6 тисяч гривень, щоб оплатити оренду, квартплату, комунальні. Якщо людей двоє-троє, то з кожною наступною ця сума знижується. Треба розуміти, що цей мінімум не можна виводити лінійно для кожної людини, треба розглядати саме домогосподарства. Але однозначно, що той, який затверджено, - менший за реальний", - говорить Жолнович.
Уряд зараз працює над наповненням бюджету, щоб здійснити планове підвищення прожиткового мінімуму у грудні, оскільки його вже забюджетовано. Щодо можливих планів суттєвого підвищення прожиткового мінімуму, щоб наблизити його до фактичного, міністерка заявила, що влада не планує кардинально переглядати ті стандарти, які закладено в нинішньому бюджеті.
"Так, ми повинні виконувати гарантії на рівні хоча б мінімальних стандартів для виживання. Але з іншого боку, є норма, яка передбачає, що держава може забезпечити певний рівень допомоги з урахуванням свого загального матеріального стану. Тобто якщо ти не маєш, то більше не даси, закони математики ніхто не скасовував. Сьогодні у нас війна, і ми не можемо це відкинути, оминути та не враховувати. Всі видатки, які є, максимально спрямовуються насамперед на військові потреби", - додала Жолнович.
Зазначимо, що у держбюджеті передбачено, що прожитковий мінімум (для працездатних осіб) поточного року з липня становить 2 600 грн, а у грудні має підвищитися до 2 684 грн.
Нагадаємо, українські біженці можуть отримати пенсію за кордоном. Крім того, в Україні отримати статус переселенця можна, якщо немає прописки на тимчасово окупованих територіях.
Також Інформатор писав, що до кінця року пенсії в Україні збільшать ще двічі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.
Заголовне фото: з відкритих джерел