Головна
Життя
12:06, 23 Червня
Информатор UA

Интро

У Львові медики провели унікальну операцію 9-річній дівчинці з рідкісною недугою.За свій вік вона десять разів ламала кінцівки, бо її кістки дуже крихкі.Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Львівську міську раду. Найменший удар загрожує дитині переломом. Відколи себе пам'ятає, її життя це суцільний страх травмуватися. І лише операція, яку зробили лікарі, зможе вберегти її від переломів у майбутньому. Стегнову кістку Віка зламала, коли вчилася ходити, у два роки лікоть, під час поїздки на озеро палець, пізніше запястя, а ще багато разів малу та велику гомілкову кістки, - розповідають медики. Недосконалий онтогенез так звучить її діагноз. Це орфанна (рідкісна) недуга, під час якої кістки стають ламкими, а скелет деформується. Хворобу після чергового перелому Віці діагностували у 2,5 роки і сказали, що це не лікується. Батьки дівчинки звернулися до спеціалістів після останньої травми перелому обох кісток гомілки. Щоб вирівняти ногу дитини, лікарі провели унікальну операцію: багаторівневу остеотомію. Дитині встановили титанові фіксатори, щоб зробити ногу стійкішою до ушкоджень. Операція минула успішно. Дівчинці зняли гіпс і вона легко може ступати на ногу. Пізніше дівчинці планують прооперувати й другу ногу. Лікарі зазначають, що мають досвід у лікуванні десяти кришталевих діток. Вони уміють працювати з такими унікальними пацієнтами, а невдовзі розпочнуть встановлювати їм спеціальні ростучі конструкції, що підлаштовуватимуться до росту кістки. Нагадаємо,лікарі врятували ногу 17-річному хлопцю-волонтеру з Сєвєродонецька. Крім того,у парку Харкова15-річна дівчинка потрапила під обстріл фосфорними бомбамита отримала поранення. Такожписав, щоу Донецькій області військовий врятував життя трьом товаришам по службі. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

"Найменший удар загрожує переломом": у Львові врятували 9-річну "кришталеву" дівчинку

Читать на русском
"Найменший удар загрожує переломом": у Львові врятували 9-річну "кришталеву" дівчинку

Операція, яку їй зробили, зможе вберегти дитину від переломів у майбутньому

У Львові медики провели унікальну операцію 9-річній дівчинці з рідкісною недугою. За свій вік вона десять разів ламала кінцівки, бо її кістки – дуже крихкі.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Львівську міську раду.

«Найменший удар загрожує дитині переломом. Відколи себе пам'ятає, її життя – це суцільний страх травмуватися. І лише операція, яку зробили лікарі, зможе вберегти її від переломів у майбутньому. Стегнову кістку Віка зламала, коли вчилася ходити, у два роки – лікоть, під час поїздки на озеро – палець, пізніше – зап’ястя, а ще багато разів – малу та велику гомілкову кістки», - розповідають медики.

Недосконалий онтогенез – так звучить її діагноз. Це орфанна (рідкісна) недуга, під час якої кістки стають ламкими, а скелет деформується. Хворобу після чергового перелому Віці діагностували у 2,5 роки і сказали, що це не лікується. Батьки дівчинки звернулися до спеціалістів після останньої травми – перелому обох кісток гомілки. Щоб вирівняти ногу дитини, лікарі провели унікальну операцію: багаторівневу остеотомію. Дитині встановили титанові фіксатори, щоб зробити ногу стійкішою до ушкоджень. Операція минула успішно. Дівчинці зняли гіпс і вона легко може ступати на ногу.

Пізніше дівчинці планують прооперувати й другу ногу. Лікарі зазначають, що мають досвід у лікуванні десяти «кришталевих діток». Вони уміють працювати з такими унікальними пацієнтами, а невдовзі розпочнуть встановлювати їм спеціальні «ростучі конструкції», що підлаштовуватимуться до росту кістки.

Нагадаємо, лікарі врятували ногу 17-річному хлопцю-волонтеру з Сєвєродонецька. Крім того, у парку Харкова 15-річна дівчинка потрапила під обстріл фосфорними бомбами та отримала поранення.

Також Інформатор писав, що у Донецькій області військовий врятував життя трьом товаришам по службі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.