Головна
Життя
17:19, 22 Червня
Информатор UA

Интро

Під час виконання бойового завдання в Донецькій області, підрозділ, в складі якого перебував військовий Владислав, потрапив під артилерійський обстріл. Один з ворожих снарядів поцілив у спостережний пункт. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Національну гвардію України. У цей момент двоє військовихперетягували ящики з зенітно-ракетними комплексамиStinger тапротитанковими ракетамиNLAW, а третій боєць знаходився поруч. "Здійнялася чорна хмара пилу Я почув, як хлопці гукають на допомогу. Не гаючи часу, я побіг до поранених", - розповів Владислав. Оцінивши обстановку, він почав надавати невідкладну допомогу: у одного з військовослужбовців відірвало ногу, інші двоє отримали осколкові поранення різного ступеню важкості. До приїзду першої евакуаційної команди, двом військовослужбовцям з найбільшими пораненнями Владислав зупинив кровотечі.На момент приїздушвидкої допомоги, він вже накладав турнікет третьому товаришу по службі та допоміг йому залишити спостережний пункт, який залишався в зоні ураження противником. "Я просто наклав турнікети. Опинився у потрібному місці, у потрібний час. Не знаю, чи є щось у моїх діях героїчне", - скромноконстатує військовий. На його думку, у такій ситуації кожен би зміг впоратись.Та як виявилося згодом, ця перша допомога й оперативно організована евакуація поранених врятували трьом військовим життя. Нагадаємо,військові показали спалений російський бронетранспортер. Крім того,оборонець Маріуполя з позивним загинув під час бою за місто. Такожписав, як українські військовізахищають підступи до Харкова. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Один зі снарядів поцілив у спостережний пункт: у Донецькій області військовий врятував життя трьом товаришам по службі

Читать на русском
Один зі снарядів поцілив у спостережний пункт: у Донецькій області військовий  врятував життя трьом товаришам по службі

Історія порятунку

Під час виконання бойового завдання в Донецькій області, підрозділ, в складі якого перебував військовий Владислав, потрапив під артилерійський обстріл. Один з ворожих снарядів поцілив у спостережний пункт. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Національну гвардію України

У цей момент двоє військових перетягували ящики з зенітно-ракетними комплексами Stinger та протитанковими ракетами NLAW, а третій боєць знаходився поруч. 

"Здійнялася чорна хмара пилу… Я почув, як хлопці гукають на допомогу. Не гаючи часу, я побіг до поранених", - розповів Владислав. 

Оцінивши обстановку, він почав надавати невідкладну допомогу: у одного з військовослужбовців відірвало ногу, інші двоє отримали осколкові поранення різного ступеню важкості. До приїзду першої евакуаційної команди, двом військовослужбовцям з найбільшими пораненнями Владислав зупинив кровотечі. На момент приїзду швидкої допомоги, він вже накладав турнікет третьому товаришу по службі та допоміг йому залишити спостережний пункт, який залишався в зоні ураження противником. 

"Я просто наклав турнікети. Опинився у потрібному місці, у потрібний час. Не знаю, чи є щось у моїх діях героїчне", - скромно констатує військовий. 

На його думку, у такій ситуації кожен би зміг впоратись. Та як виявилося згодом, ця перша допомога й оперативно організована евакуація поранених врятували трьом військовим життя.

 

Нагадаємо, українські військові показали спалений російський бронетранспортер. Крім того, оборонець Маріуполя з позивним «Гоголь» загинув під час бою за місто.

Також Інформатор писав, як українські військові захищають підступи до Харкова.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.