“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Історія порятунку
Під час виконання бойового завдання в Донецькій області, підрозділ, в складі якого перебував військовий Владислав, потрапив під артилерійський обстріл. Один з ворожих снарядів поцілив у спостережний пункт.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Національну гвардію України.
У цей момент двоє військових перетягували ящики з зенітно-ракетними комплексами Stinger та протитанковими ракетами NLAW, а третій боєць знаходився поруч.
"Здійнялася чорна хмара пилу… Я почув, як хлопці гукають на допомогу. Не гаючи часу, я побіг до поранених", - розповів Владислав.
Оцінивши обстановку, він почав надавати невідкладну допомогу: у одного з військовослужбовців відірвало ногу, інші двоє отримали осколкові поранення різного ступеню важкості. До приїзду першої евакуаційної команди, двом військовослужбовцям з найбільшими пораненнями Владислав зупинив кровотечі. На момент приїзду швидкої допомоги, він вже накладав турнікет третьому товаришу по службі та допоміг йому залишити спостережний пункт, який залишався в зоні ураження противником.
"Я просто наклав турнікети. Опинився у потрібному місці, у потрібний час. Не знаю, чи є щось у моїх діях героїчне", - скромно констатує військовий.
На його думку, у такій ситуації кожен би зміг впоратись. Та як виявилося згодом, ця перша допомога й оперативно організована евакуація поранених врятували трьом військовим життя.
Нагадаємо, українські військові показали спалений російський бронетранспортер. Крім того, оборонець Маріуполя з позивним «Гоголь» загинув під час бою за місто.
Також Інформатор писав, як українські військові захищають підступи до Харкова.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.