Навоювався, кажуть тільки тупі, неосвічені люди: Назар Грабар вийшов у запас ЗСУ і зіткнувся з хейтом

Читать на русском

Блогера, екстанцюриста Лободи, захисника України Назара Грабаря засмучують земляки, які не поважають ветеранів війни

Читать на русском
Назар Грабар коментарі
Зараз молодий військовослужбовець піклується про маму та займається різними проєктами

Блогера, екстанцюриста Лободи, захисника України Назара Грабаря засмучують земляки, які не поважають ветеранів війни

Напередодні в столиці на презентацію кліпу "Зусилля" (входить в Топ-3 українського сегмента YouTube "Музика") колишнього чоловіка Анни Трінчер, бізнесмена та блогера Олександра Волошина завітали чимало знаменитостей. Серед них був і танцюрист, блогер Назар Грабар, який захищав Україну від окупантів з початку повномасштабної війни. Зараз він в запасі. Через це військовослужбовець час від часу отримує хейт в соцмережах, мовляв, "навоювався" і продовжує жити своє "найкраще" життя.

Свою відповідь на це і не тільки Назар Грабар висловив у новому випуску YouTube-проєкт "Тур зірками" на "Люкс ФМ".

Ведуча Наталка Тур запитала, як колишній танцюрист балету Світлани Лободи (також знімався в багатьох її кліпах) реагує на подібний хейт та чи вступає в діалог з коментаторами.

"Що б я не сказав цим людям, знайдуться ще 2000 коментаторів, які щось напишуть. Я просто ні з ким не сперечаюсь вже. Хай пишуть все, що хочуть. Я знаю правду. Від того, що вони написали - мені ні холодно, ні спекотно. Засмучує тільки менталітет українців і відношення до ветеранів війни. Отаке вони показують відношення до ветеранів. Їхня байдужість і формулювання "навоювався, пішов за піаром". Це можуть сказати тільки дуже тупі і неосвічені люди. І ті, хто не бачив війну", - зазначив захисник України.

Захищати Україну Назар пішов разом з рідним братом Іллею, який героїчно загинув на фронті. Грабар звільнився в запас за новим законом через втрату брата на фронті. А також через те, що він останній чоловік годувальник у сім'ї. Йдеться про статтю 26 закону України про військовий обов'язок та військову службу (закон №8009).

Назар Грабар (ліворуч) та його брат під час захисту України
Назар Грабар (ліворуч) та його брат Ілля під час захисту України

Назара вже давно вважають одним з секс-символів українського шоу-бізнесу та суспільства в цілому. То ж не дивно, що тема особистого життя цікавить багатьох. За словами Грабаря, його серце вільне. Але до стосунків він не готовий.

"Моє серце розбите після втрати брата. Щоб приймати любов, потрібно віддавати любов. А поки віддавати нема чого. Я відштовхую від себе людей, я кажу "сорі, ні". Я не готовий розмовляти, having fun (розважатися. - Ред.), не готовий", - зізнався Назар.

Також Наталка Тур зауважила, що бачить сум в очах захисника України. За словами Грабаря він подібне часто чує від оточуючих. І на це у військового в запасі, який зараз намагається повернутися до, так званого, звичайного життя, є причина.

"Я не бачу сум у своїх очах, але люди кажуть так доволі часто. Тому, думаю, це зі мною на все життя. Взагалі, ті, хто бачив війну, втрати, колишніми вже не будуть", - підсумував Назар.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.