Досить Альони у квадраті: Фаріон вийшла з бана, оцінила підсумки Євробачення, і знову покарана

Читать на русском

Колишня нардепка згадала не тільки Alyona Alyona, але й цьогорічних переможців пісенного конкурсу Nemo зі Швейцарії

Читать на русском
Фаріон Євробачення скандал
Ірина Фаріон продовжує нападки на Євробачення та його учасників

Колишня нардепка згадала не тільки Alyona Alyona, але й цьогорічних переможців пісенного конкурсу Nemo зі Швейцарії

Мовознавиця зі Львова, а в минулому нардепка Ірина Фаріон не раз писала у своїх соцмережах і говорила, зокрема, на радіо - вона не любить конкурс "Євробачення". Ба більше - після цьогорічного Нацвідбору публічно обзивала Альону Савраненко (справжнє ім’я реперки Alyona Alyona) та Яну Шемаєву (Jerry Heil). Не пройшов повз і фінал пісенного конкурсу, який завершився в суботу, 11 травня, у шведському Мальме.

Фаріон опублікувала фото, на якому автор порівнює чоловіків Європи та України. Зліва можна побачити переможницю "Євробачення-2014" австрійку Кончіту Вурст, тріумфатора "Євробачення-2024" швейцарця Nemo та артиста балету з делегації від Іспанії на цьогорічному конкурсі. А праворуч - три фотографії захисників України.

Публікація, через яку Фаріон заблокували у Facebook
Публікація, через яку Фаріон заблокували у Facebook

В провокативному зображені Фаріон знову згадала про Alyona Alyona не в дуже приємному світі. До цього скандальна мовознавиця порівнювала ім’я Савраненко з відомою радянською цукеркою і наголошувала - "подібне" не може представляти Україну на пісенному конкурсі. Також Фаріон назвала учасниць "Євробачення-2024" від нашої країни "двома баберами з гібридним виттям". Тоді за це і не тільки скандальну мовознавицю заблокували у Facebook.

Корпорація Meta (до неї, зокрема входить вищезгадана соцмережа, Instagran та інші платформи) знову обмежила функціонування сторінки Фаріон у Facebook. Тому останні дописи жителька Львова робить у Telegram. На горіхи дісталося й переможцю "Євробачення-2024", швейцарцю Nemo. Фаріон зневажливо згадала одне з онлайн медіа та поцікавилась, чому журналісти звертаються до артиста на "ви".

Обурення Ірини Фаріон щодо швейцарця Nemo та "Євробачення-2024"
Обурення Ірини Фаріон щодо швейцарця Nemo та "Євробачення-2024"

Вочевидь, мовознавиця не в курсі, що Немо Меттлер ідентифікує себе як небінарна особистість та застосовує до себе займенники вони/їх. Це спектр гендерної ідентичності, за якого люди не ідентифікують себе як чоловіки або жінки постійно й винятково. Під цим поняттям може ховатися багато різних ідентичностей. В коментарях Фаріон розповіли про ідентифікацію Nemo, втім на пояснення колишня нардепка не відреагувала.

Зазначимо, що Немо Меттлер посіли перше місце за голосуванням членів національного журі, при чому з солідним відривом. Телеглядачі дали Nemo п’яте місце, але в підсумку цього вистачило, аби стати тріумфатором пісенного конкурсу. Українки Alyona Alyona та Jerry Heil з постановкою від дворазової номінантки премії "Ґреммі" Таню Муіньо посіли почесне третє місце.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.