Президент вітав Подкопаєву, а вона сиділа на унітазі: відомий продюсер згадав усіх - Лорак, Кіркорова, Віктюка

Читать на русском

Український продюсер Сергій Перман розповів про останнє листування з Кіркоровим, як побився з чоловіком Лорак і як Віктюк спланував свій похорон

Читать на русском
Пилип Кіркоров, Ані Лорак, Сергій Перман
Перман каже: Кіркоров писав мені на початку війни, а що відбувається івз Лорак я не цікавлюся

Український продюсер Сергій Перман розповів про останнє листування з Кіркоровим, як побився з чоловіком Лорак і як Віктюк спланував свій похорон

Один із найвпливовіших українських продюсерів Сергій Перман відомий тим, що з багатьма зірками він не тільки співпрацював, а й дружив. Причому обставини знайомств були абсолютно різними. Наприклад, з Лілією Подкопаєвою його анекдотичним способом звів Кучма. За кілька років до від’їзду Ані Лорак до Росії він був менеджером співачки. Однак розсталися вони погано і тепер він воліє про неї не згадувати. А одним із найкращих його друзів був режисер Роман Віктюк з яким вони разом планували його власний похорон.

Похорон Романа Віктюка у Львові був зрежисований ним самим. За 12 років до смерті ми разом їздили до Львова і замовляли йому пам'ятник на Личаківському кладовищі. Для мене це було дико. Він дуже хотів бути похованим там і без Львова він не міг. Тому останні ковідні роки дуже страждав. Особливо після того, як сталася анексія Криму.

Рома, це велика частина мого життя. Ми дружили і я з дуже багатьма людьми познайомився. Переносити втрати коли ти хлопчик набагато легше, тому що переносити втрати в зрілому віці просто нестерпно. Коли я зрозумів, що втратив людину, місце якої в моїй душі вже ніхто ніколи не займе, це була трагедія. Але я був до цього морально готовий. Він був уже у віці й захворів на COVID-19. Я думав, господи, як добре, що він не дожив до цих днів. Він би однозначно не переніс цього. Мені була відома його позиція, і йому ще тоді говорили: “Ромо, може, не треба. У тебе свій театр", - згадує Сергій Перман.       

За 12 років до своєї смерті Віктюк замовив собі пам'ятник
За 12 років до своєї смерті Віктюк замовив собі пам'ятник

Тривалий час Перман дружив і з Філіпом Кіркоровим. Останнє їхнє листування під час війни засвідчило, що більшість російських зірок лише прикидаються і насправді всі чудово розуміють, що відбувається. Тож спілкування із більшістю з них продовжувати неможливо.

Я багато років ішов по життю з Філіпом Кіркоровим. Коли почалася війна він мені багато писав. Я не міг контактувати в той момент. Але він писав те, що має писати близька людина близькій людині. Не можу сказати, що саме. Потім він пів року мовчав і від деяких людей я дізнався, як його пресингували весь цей час. Але він мовчав і не виступав ні за, ні проти.

А потім з'явився в нього пост про Медведчука. І я йому написав: “Навіщо?” Тільки іншими словами. Він мені відповів, що не міг інакше. Я написав йому, що Україна тебе завжди підтримувала: повні зали, поїла і годувала. На що він знову написав: “Я не міг інакше”. На цьому все. Я знаю, що там, що більший артист, то сильніше його щемлять. Він зробив свій вибір і ми по різні боки. Тому ця сторінка мого життя перегорнута. Усі вони розуміють, що відбувається. А люди, які внизу просякнуті пропагандою. Це просто зразок фашистської Німеччини та їхньої пропаганди", - ділиться Перман. 

В останні роки життя Ніни Матвієнко Сергій дружив зі співачкою. Особисто він тільки за пів року до її смерті дізнався про її смертельний діагноз. Але вона знала про це набагато раніше, але все одно ще довго мовчала і приховувала це від оточуючих.

“З Ніною Митрофанівною Матвієнко ми потоваришували років п'ять тому, оскільки я мав стосунок до організації державних свят. Вона була такою легкою і повітряною, але в якийсь момент могла сказати гостре слово, різанути. Про її важку хворобу я дізнався десь за півроку до її смерті. Ніна Митрофанівна ніколи нікому нічого не говорила. Іноді дуже тихо і тоді ми всі включалися і допомагали. Але, на жаль, на той момент це вже було невиліковно, і ми всі це розуміли, і думаю, що вона теж", - згадує продюсер. 

Понад десять років тому Сергій був менеджером Ані Лорак. Якраз у 2013 році, коли вона підписала контракт із Григорієм Лепсом, співачка різко розійшлася з Перманом. Причому останньою краплею виявився її чоловік, який у публічному місці кинувся на Сергія з кулаками. 

“Я шість або сім років був менеджером Ані Лорак, який виконував функції продюсера. Я не можу видавати всі особисті речі, але була справа, коли її чоловік кинувся на мене з кулаками при людях. Треба сказати, що я його довів. Але чим саме я не можу сказати, тому що це особиста справа Кароліни та її ексчоловіка. Тоді я зрозумів, що більше не можу залишатися з цими людьми і я пішов. Це було в 2013 році. Я був закоханий у неї, але без відповіді. Це талановита красива жінка з повною відсутністю розуму. Саме з цієї причини вона повелася так під час війни. Якийсь час вона була мені абсолютно байдужа, а зараз шкода", - ділиться Перман. 

Познайомився з Подкопаєвою завдяки дзвінку Кучми
Познайомився з Подкопаєвою завдяки дзвінку Кучми

Родом продюсер із Донецька, тому досить давно вже знає свою землячку, олімпійську чемпіонку Лілію Подкопаєву. Того вечора, коли вони познайомилися, в ресторані зібрався весь бомонд міста.

“Наше знайомство з Лілією Подкопаєвою було дуже смішним. Це було в одному з донецьких ресторанів, де було організовано банкет з приводу її дня народження. Я організовував програму. У ті часи я був одним із небагатьох, хто мав мобільний телефон і я цим дуже пишався. Раптом дзвінок і мені кажуть: “Вас турбує відповідальний черговий СБУ України. З'єдную вас із приймальнею президента України. Чи не могли б ви президенту України дозволити скористатися вашим телефоном для привітання Лілії Подкопаєвої. Ми знаємо, що ви зараз перебуваєте поруч із нею”.

Я підійшов до неї, швидко пояснив, у чому справа, і ось ми сидимо п'ять хвилин, шість і нічого не відбувається. Ліля пішла до туалету і якраз у цей момент дзвінок і голос каже: “З'єдную з президентом”. Леонід Данилович уже починає говорити, а я біжу і вриваюся до неї в туалетну кабінку. Вона сидить на унітазі, а я їй трубку в руку даю", - сміючись розповідає він. 

Подписывайтесь на нашу Telegram-канал, чтобы не пропустить важные новости. Подписаться на канал в Viber можно здесь.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.