Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Важкі будні народної артистки України
З початку війни співачка Наталія Могилевська їздить містами та містечками України з концертами та спектаклями. Активно займається волонтерською та благодійною діяльністю. Здавалося б, артистка вже мала звикнути до всього, що їй доводиться бачити. І все одно Могилевській, згадуючи ці поїздки, важко стримати сльози.
Нещодавно співачка дала інтерв'ю телеканалу ICTV. Зокрема, вона розповіла, як доводилося співати чи продовжувати виставу під звуки сирени повітряної тривоги та під обстрілами з важкої артилерії. При цьому жодного разу не виникало бажання закінчити концерт достроково.
«Страшно, адже я жива людина. Те, що відбувається сьогодні з Україною, це дійсно страшно для всіх. Але коли я бачу, наскільки потрібна моя підтримка сьогодні, страх зникає. Я впевнена, що народний артист повинен бути з народом. 20 років моєї кар’єри люди ходили на мої концерти, дарували мені квіти й свою любов, а я візьму їх і кину?».
Після цих слів співачка насилу стримувала сльози. Найнаочніші трагедії – саме людські. Важко дивитися на зруйновані будинки чи розбиту інфраструктуру. Але ще важче бачити людей, які змушені жити у цьому кошмарі.
«Ми зробили турне у надважкі міста, прифронтові. Харків, Суми, Запоріжжя, Чернігів. Я відчуваю, наскільки потрібна підтримка людям, тому що є два види українців сьогодні, яким особливо потрібна підтримка. Ті, хто втомилися від війни й зневірилися – їм потрібна віра в перемогу. І друга частина людей, яка звикла до війни. Вони стали байдужими й до смертей, і до загибелі людей, ставляться до цього, як до статистики».
Як же Наталія Могилевська домагається того, що її концерти відбуваються на ура, а глядачі ще довго після них перебувають під враженням? Шляхом чого їй вдається достукатися до таємних куточків кожного серця?
«Я намагаюсь робити такий мікс зі священної ненависті, віри в перемогу, і любові, і гумору, тепла і ніжності. Щоб було, як на американських гірках. Глядачі сміються крізь сльози, надихаються. Я хочу, щоб вони йшли додому з піднесеним настроєм, з вірою, теплом і спокоєм».
Окрім концертів та вистав є ще й просто рука допомоги від Наталії Могилевської. Рука тим, хто цього найбільше потребує.
«Як почалася війна, ми стільки волонтерили, їздили по шпиталях, по військових частинах. Я можу знайти тисячі слів, щоб заспокоїти поранених. А скільки було дитбудинків. От ми заїжджаємо в місто, тут шпиталь, тут військова частина. Питаємо: а що ще є? Будиночок для літніх людей, про нього забули: ані ліків, ані памперсів, ані їжі нема. Або дитбудинок. Або онкологічний центр, йому теж потрібна була допомога. І я щаслива була всю цю роботу зробити».
Раніше Інформатор писав, що Наталія Могилевська розповіла про свого обранця, який супроводжує її у кожній поїздці.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.