“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Російська агресія не заважає Україні рухатися до євроінтеграції - Новини України
24 березня Кабінет міністрів оприлюднив Звіт про виконання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Стало відомо, наскільки Україна "просунулася" в реформах для європейської інтеграції.
Така інформація з'явилася на урядовому порталі. Зазначається, що наша держава виконала вже 72 відсотки всіх зобов'язань, які передбачені Угодою. Підкреслюється, що за 2022 рік прогрес виконання цих домовленостей збільшився вже на 9 відсотків.
Відомо, що найбільшого прогресу Україна досягла в таких сферах:
За словами Віце-премʼєр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанішиної, Україна продовжує активний прогрес законодавства до права ЄС. Це відбувається навіть попри повномасштабну війну.
"Завершуємо виконання рекомендацій Єврокомісії, які отримали разом із кандидатством, запустили процедуру селф-скринінгу на відповідність українського законодавства праву ЄС, ці всі паралельні процеси покликані пришвидшити наступний етап – перемовини про членство в ЄС", – додала Стефанішина.
Зазначається, що за період з 2014 до 2022 року українські державні установи демонструють такі показники щодо виконання зобов'язань Угоди з ЄС:
Нагадаємо, що раніше Рада Європи викреслила Україну з "чорного списку" держав, які руйнують протидію корупції. Зазначається, що в ЄС оцінили досягнення нашої держави в цій сфері за останні роки.
Також повідомлялося, що Верховна Рада ухвалила законопроєкт щодо іспиту на здобуття громадянства. Тепер іноземці, які захочуть мати український паспорт, повинні будуть скласти іспит на знання Конституції, історії України та володіння державною мовою.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Польща хоче збільшити фонд Європейського Союзу, який спрямований на військову допомогу Україні, проте є труднощі.