Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Голова ГУР Кирило Буданов заявив, що у росії немає ресурсів, аби вести активні бойові дії роками
Голова Головного управління розвідки Міноборони України заявив, що у росії немає можливостей вести війну на виснаження з тої причини, що немає ресурсів на активні бойові дії роками. До того ж, російський виробничо-промисловий комплекс не встигає виробляти боєприпаси, тому кремль намагається їх закупити в інших країнах.
Про це очільник української розвідки повідомив в інтерв'ю Крим.Реалії. Він також виокремив декілька фактів, чому ворог не зможе воювати роками. Серед основних - відсутність ресурсів, крім людського. Голова розвідки наголошує, що росіяни не зважають на шалені втрати й мають ще багато "військового матеріалу".
"Немає у путіна ресурсів. Окрім людського, у нього (у путіна – Ред.) більше ніякого немає. Економіки немає, військового – теж немає, мається на увазі військово-промислового комплексу. Військові запаси теж вичерпані", - заявив Буданов.
Очільник ГУР наводить приклад закупки зброї кремлем у Північної Кореї та Ірану як доказ того, що у росіян не все добре з військово-промисловим комплексом. Крім того, протягом останніх років росія активно продавала зброю на "чорний експорт", тому кремль почав шукати, де поповнити запаси.
Британський військовий історик Лоуренс Фрідман, який регулярно аналізує хід війни в Україні, в липні пояснював, що наступ українців наразі не швидкий, а досягнення скромні через те, що ЗСУ обрали стратегію виснаження супротивника. Після чого, за його прогнозами, буде прорив. За підрахунками експертів видання Welt, Україна може звільнити свої території, воюючи на виснаження. Та для цього необхідно мобілізувати 3 млн громадян.
Проте планів на посилення мобілізаційних заходів у Міноборони наразі немає - відомство планує притримуватися діючих темпів. Як повідомив міністр оборони Олексій Резніков, немає необхідності оголошувати нову мобілізацію. Він також зауважив, що мобілізаційний план на сьогоднішній день ще не виконаний.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.